واقعی اما باورنکردنی ؛ پرتاب شدن وحشتناک پسر بچه 6 ساله از طبقه دهم گالری هنر در مرکز لندن توسط یک پسر 17 ساله بود که هنوز علت دقیق آن مشخص نشده است.

زنده ماندن عجیب پسر بچه پس از پرتاب از طبقه دهم!

روزر گذشته اتفاقی تلخ و هولناک در رسانه های بریتانیایی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود که بی شک یکی از وحشتناک ترین اتفاقات گذشته می باشد. این خبرها حاکی از پرتاب شدن وحشتناک پسر بچه 6 ساله از طبقه دهم گالری هنر در مرکز لندن توسط یک پسر 17 ساله بود که هنوز علت دقیق آن مشخص نشده است.زنده ماندن عجیب پسر بچه پس از پرتاب از طبقه دهم! + عکس در ایرناک زنده ماندن عجیب پسر بچه پس از پرتاب از طبقه دهم! + عکس در ایرناک

پرتاب وحشتناک پسر 6 ساله از طبقه دهم

پسر 17 ساله که هنوز نام او مشخص نیست ، در طی گزارش دیروز گفته شد که یک پسربچه را از طبقه دهم ساختمان پرتاب کرد که خوشبختانه یا متاسفانه این پسر بچه 6 ساله در پشت بام طبقه پنجم افتاد. بعد از این اتفاق به گزارش مراجعه کنندگان ، نیروهای امدادی حضور پیدا کردند و در مرحله اول جان این پسر 6 ساله را نجات دادند و به بیمارستان منتقل کردند.

پرتاب وحشتناک پسر 6 ساله از طبقه دهم

پسر 17 ساله ابتدا که مظنون به قتل بود ، توسط ماموران پلیس دستگیر شد و بعد از دستگیری او ، مقامات فورا اقدام به تخلیه موزه کردند و در نهایت بقیه روز بسته بود و امروز مجددا برای بازدید عموم باز شد. این اتفاق همان گونه که گفته شد در روز گذشته ساعت 14:40 دقیقه رخ داده است.

پرتاب وحشتناک پسر 6 ساله از طبقه دهم

یکی از افراد حاضر در طی مصاحبه ای این گونه گفت : " من صدای کامل اتفاق را شنیدم و سپس از بالا صدایی شنیده شد که یک خانم بلند فریاد زد " اون پسر من هست! " و گویی او ایتالیایی بود. پسر 17 ساله توسط توسط عموم گرفته شده بود و 10 نفر در حال نگهداری و مراقبت از او بودند. او سفید پوست بود و ریش هایش را نتراشیده بود و همچنین یک تی شرت آبی رنگ پوشیده بود. سوالی را پاسخ نمی داد و کاملا آرام بود."

پرتاب وحشتناک پسر 6 ساله از طبقه دهم

پرتاب وحشتناک پسر 6 ساله از طبقه دهم

با این حال این پسر 6 ساله طبق گزارشات انجام شده ، گفته می شود که تحت مراقبت ویژه و وضعیت بحرانی اما پایداری قرار دارد.

بازدید : 681 بار
زنده ماندن عجیب پسر بچه پس از پرتاب از طبقه دهم! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,160