اخیرا تصاویر جالبی از یک مرد جوان در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با بازتاب و واکنش های جالبی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مردی که با 100 سگ زندگی می کند!

حیوانات در کنار ما انسان ها دارای حقوق خاص خودشان می باشند که تمام حقوق آنها می بایست توسط انسان ها مورد احترام قرار گیرد که خوشبختانه تعداد زیادی از ما انسان ها این حقوق را رعایت می کنیم و به همین دلیل از آسیب رساندن به حیوانات خودداری می کنیم.مردی که با 100 سگ زندگی می کند! + عکس در ایرناکمردی که با 100 سگ زندگی می کند! + عکس در ایرناک

اما چند درصد دیگر از مردم در سطح جهان هستند که از حیوانات بنابر دید اشتباه خودشان به عنوان موجوداتی که می توانند مرگ آفرین باشند ، یاد می کنند.

از این رو این انسان ها بیشتر به دلیل سود و منافع خودشان حیوانات را مورد آزار و اذیت خود قرار می دهند تا بتوانند با کشتن و از بین بردن آنها و یا حتی به دام انداختن گونه هایی که تحت انقراض هستند ، بدون هر گونه هزینه ای سرمایه بسیار زیادی بدست آورند. از این رو این افراد می توانند جان حیوانات با نژادهای مختلفی را به خطر مرگ بیندازند و نتایج تلخی را رقم بزنند!

با این حال برخی دیگر نیز هستند که تمام عمر و زندگی خود را صرف دوستی با حیوانات می کنند که گاها برخی خبرها توسط این افراد در رسانه های مختلف منتشر می شوند که می توانند در روحیات ما موثر باشند و علاقمان نسبت به حیوانات بیشتر و بیشتر شود.

مردی که با 100 سگ زندگی می کند! + عکس در ایرناک

برای مثال اخیرا تصاویر جالبی از یک مرد جوان به نام " آدون سالته " و همسرش خانم " میا " در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با بازتاب و واکنش های جالبی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مردی که با 100 سگ زندگی می کند! + عکس در ایرناک

زوج جوانی با نام های آدون سالته و میا که در قطب شمال زندگی می کنند ، دارای زندگی بسیار خاصی می باشند که شاید با هر یک از ما بسیار متفاوت باشد چرا که آنها همراه با بیش 100 سگ در کنار خود زندگی می کنند و در مصاحبه ای این گونه اعلام کردند که زندگی تنها با سگ ها لذت بخش می باشد و زندگی با سگ ها را به زندگی شهر نشینی ترجیح داده اند!

مردی که با 100 سگ زندگی می کند! + عکس در ایرناک

دید این زوج جوان این گونه است که با زندگی در قطب شمال همراه با سگ ها که هیچ مزاحمتی ندارند ، برایشان بسیار دلپذیرتر می باشد و به همین دلیل زندگی آنها مورد توجه تعداد زیادی از انسان ها قرار گرفته است که خانه آنها را تبدیل به یک مقصد گردشگر نموده است!

 

این مطلب مفید بود؟
مردی که با 100 سگ زندگی می کند! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,730