یک غار نورد امروزی که در آلپ زندگی می کند، این روزها در مورد انسان های اولیه " نئاندرتال ها " ادعای عجیبی دارد! او ادعا می کند که همانند آنها در حال زندگی کردن می باشد. نام این غار نورد، " گویدو کامیا " است که 37 سال سن دارد.

آموزش زندگی به سبک نئاندرتال ها توسط مرد جوان

نئاندرتال ها به انسان های اولیه گفته می شود که گفته می شود 230 هزار سال گذشته در اروپا ساکن بودند که نسبت به انسان های امروزی دارای آناتومی متفاوت و نزدیک به میمون ها بودند که نسل انها 40 هزار سال گذشته در اروپا منقرض شدند. با این حال سوالات بسیار زیادی در مورد این انسان ها وجود دارد که شاید برای هر یک از ما مشخص نیست.آموزش زندگی به سبک نئاندرتال ها توسط مرد جوان + عکس در ایرناک آموزش زندگی به سبک نئاندرتال ها توسط مرد جوان + عکس در ایرناک

مردی که ادعا می کند همانند نئاندرتال ها زندگی می کند!

یک غار نورد امروزی که در آلپ زندگی می کند، این روزها در مورد انسان های اولیه " نئاندرتال ها " ادعای عجیبی دارد! او ادعا می کند که همانند آنها در حال زندگی کردن می باشد. نام این غار نورد، " گویدو کامیا " است که 37 سال سن دارد و قبل از اینکه دست به چنین کاری بزند، در زمینه پخت شیرینی فعالیت می کرد.

مردی که ادعا می کند همانند نئاندرتال ها زندگی می کند!

اما این روزها او با لباسی که از جنس حیوانات است در جنگل زندگی می کند و غار نشینی را به زندگی شهری ترجیح داده است و هم اکنون کلاس های نئاندرتال ها برای اشخاصی که طرفدار آنها هستند برگزار می کند. برای مثال او با لباس هایش از درخت بالا می رود، با نیزه اش و سنگ آتش روشن می کند، ماهی گیری می کند، حیوانات عجیبی را می خورد و...!

مردی که ادعا می کند همانند نئاندرتال ها زندگی می کند!

هر شخصی که قصد دارد در کلاس های او حاضر شود باید 100 دلار بپردازد که طبیعتا قیمت نسبت مناسبی دارد! گویدو در مصاحبه ای گفت :" من به آنها نشان می دهد نئاندرتال ها چگونه زندگی می کردند، چه میخوردند، چگونه حیوانات را به عنوان غذا به دام می اندازند، چگونه آتش روشن می کنند، استفاده از نیزه و.. "

مردی که ادعا می کند همانند نئاندرتال ها زندگی می کند!

مردی که ادعا می کند همانند نئاندرتال ها زندگی می کند!

از قرار معلوم او اشتیاق زیادی دارد تا بتواند به 40 هزار سال گذشته برگردد و افرادی که در کلاس او حضور دارند را برای روزها و شرایط سخت آماده کند.

بازدید : 164 بار
آموزش زندگی به سبک نئاندرتال ها توسط مرد جوان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,910