اخیرا یکی از شهروندان بریتانیا به نام "کارل هورست" تصاویری جالب و در عین حال بسیار عجیب را از یک سنجاب سفید رنگ را از مرکز شهر بریتانیا ضبط و در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.

نوعی سنجاب کمیاب در خیابان های بریتانیا؟!

سنجاب ها حیواناتی بسیار باهوش و در عین حال بسیار سریع و بازیگوش هستند که رنگ آنها در میان قهوه ای روشن و تیره متغیر است و اغلب در ارتفاع همانند بالای درختان زندگی می کنند که بیشترین میزان این حیوانات در قاره آسیا و آمریکا می باشد و بی شک دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند.نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟! در ایرناک نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟! در ایرناک

اما همان گونه با تماشای انیمیشن ها در زمان کودکی به یاد می آورید ، سنجاب ها در طول پاییز برای خواب زمستانی دائما تلاش می کنند تا به میزان زیادی گردو و فندق را در محل زندگی خود جمع کنند تا بتوانند نیاز خود را در طول فصل زمستان و خواب زمستانه برطرف سازند.

با این وجود اخیرا یکی از شهروندان بریتانیا به نام "کارل هورست" تصاویری جالب و در عین حال بسیار عجیب را از یک سنجاب سفید رنگ را از مرکز شهر بریتانیا ضبط و در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی و واکنش های متعدد آنها گردید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

سنجاب نایاب

همان گونه که در تصاویر ذیل مشاهده می کنید ، کارل هورست موفق به ثبت و ضبط تصاویری از سنجاب آلبینو شده است که دیدن این گونه سنجاب نیز در جنگل کار بسیار سختی است ، اما وی این حیوان نایاب را دقیقا در خیابان های بریتانیا مشاهده نموده است که واقعا اتفاقی عجیب و باور نکردنی می باشد.

سنجاب نایاب آلپینو

با انتشار این تصاویر توسط کارل ، توانست باعث جلب توجه تعداد زیادی از انسان های دوستدار حیوانات گردید و آنها حتی از کارل خواستار آدرس و موقعیت دقیق این حیوان نایاب شدند تا بتوانند حتی برای یکبار نیز در طول عمرشان این حیوان نایاب را مشاهده نمایند.

بازدید : 2,045 بار
نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,100