مردم منطقه " ورخویانسک " سیبری واقع در روسیه جمعه گذشته چنین اتفاقی را تجربه کردند! آنها طبق معمول شب را در حال خواب و استراحت بودند و اما صبح هنگام که از خواب بیدار شدند، با صحنه ای عجیب و شوکه کننده ای روبرو شدند!

شب شده صبح در ورخویانسک روسیه!

یکی از عادات روزمره ای که ما داریم، این است که شب ها می خوابیم و روزها با نور و طلوع خورشید از خواب بیدار می شویم که در تمام طول عمر ما این گونه بوده است. اما اگر یک شب بخوابیم و بعد از ساعت های طولانی از خواب بیدار شوید و ببینید که همه جا تاریک و سیاه است، واکنشتان چه خواهد بود؟جایی که صبح آن شب شد! + عکس در ایرناک جایی که صبح آن شب شد! + عکس در ایرناک

مردم منطقه " ورخویانسک " سیبری واقع در روسیه جمعه گذشته چنین اتفاقی را تجربه کردند! آنها طبق معمول شب را در حال خواب و استراحت بودند و اما صبح هنگام که از خواب بیدار شدند، با صحنه ای عجیب و شوکه کننده ای روبرو شدند! بطور معمول ساعت طلوع خورشید در این منطقه حوالی ساعت 4 صبح می باشد.

صبح سیاه و شوکه کننده در ورخویانسک روسیه!

اما تصاویری که در حال مشاهده آنها هستید، متعلق به 8 صبح است!! این بدین معناست که تا 8 صبح آفتاب طلوع نکرده است و جالب است بدانید که سال گذشته نیز چنین اتفاقی نیز در ماه ژوئیه رخ داده بود و به همین دلیل صبح سیاه آنها را زیاد شوکه نکرد. چنین اتفاقی واقعا وحشتناک می باشد!

صبح سیاه و شوکه کننده در ورخویانسک روسیه!

صبح سیاه و شوکه کننده در ورخویانسک روسیه!

با این وجود ساکنین این منطقه تصمیم گرفتند که برخی تصاویر را در رسانه های مجازی منتشر کنند و تصاویر آنها با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شد. یکی از آنها این گونه گفت :" آیا همیشه باید در ماه اوت یا ژوئیه منتظر سیاه شدن خورشید باشیم؟"

هنوز هیچ توضیح خاصی برای این اتفاق عجیب و غریب داده نشده است و برخی از کارشناسان هواشناسی معتقدند این موضوع مربوط به آتش سوزی جنگل های حاشیه سیبری می باشد چرا که میزان زیادی مونوکسید کربن در آسمان وجود داشت و آنها از ورود نور خورشید به سطح این منطقه خودداری می کردند.

بازدید : 109 بار
جایی که صبح آن شب شد! + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,620