ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با شهر مرده ها آشنا سازیم. همراه ما باشید.

با شهر مردگان آشنا شوید!

همان گونه که مطلع هستید ، روزانه تعداد زیادی از انسان ها بنابر دلایل مختلفی جان خود را از دست می دهند که گاها برخی از خبرها را نیز می توانید از طریق رسانه های مختلف جهانی شاهد باشید و در مقابل تعداد زیادی نیز متولد می شوند و این گونه تعادلی ایجاد می شود که می تواند آمار را تا حدودی پایدار نگه دارد.با شهر مردگان آشنا شوید! + عکس در ایرناکبا شهر مردگان آشنا شوید! + عکس در ایرناک

اما در میان تمام تمدن های باستانی ، کشور مصر از اولین کشورها در سطح جهان بود که از فرآیند مومیایی کردن استفاده می نمود و به مرور نشان دهنده میزان علم و تکنولوژی در این تمدن باستانی می باشد. با این وجود آیا تا به حال چیزی در مورد شهر مردگان شنیده اید؟!

شاید تا به حال شما نیز به چنین چیزی فکر کرده باشید و ساعت ها به فکر فرو رفته باشید و موفق به کسب نتیجه و یا پاسخی برای خودتان نشده باشید. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با شهر مرده ها آشنا سازیم. همراه ما باشید.

شهر مرده ها کجاست؟

موزه " کاپوچین کاتاکومبز " محلی برای نگهداری اجساد و مومیایی های قرن شانزدهم میلادی در کشور ایتالیا است که امروزه جزء یکی از اماکن عمومی پربازدید در سطح جهان است و نام آن با عنوان " شهر مرده ها " شناخته می شود!.

با شهر مردگان آشنا شوید! + عکس در ایرناک

این موزه متشکل شده است از 8000 جسد و  1225 مومیایی که مشاهده و بازدید از این موزه باستانی و کمی عجیب ، برای تمام عموم آزاد است و این روزها توسط راهبان محافظت به عمل می آید.

با شهر مردگان آشنا شوید! + عکس در ایرناک

با این حال این موزه یکی از معدود موزه هایی است که عکسبرداری در آن ممنوع می باشد و هیچ یک از بازدید کنندگان قادر به عکاسی در این موزه نیستند. اما اخیرا تعدادی تصاویر از این موزه منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود.

با شهر مردگان آشنا شوید! + عکس در ایرناک

اما چیزی که بسیار عجیب است ، استفاده از لباس ، کلاه و... در این اجساد باستانی می باشد که آنها را بسیار وحشتناک نموده است!

با شهر مردگان آشنا شوید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,750