چند روز مانده به برگزاری مراسم ازدواج عروس مراسم عروسی برگزار نشد چراکه عروس خانم در اقدامی عجیب درخواستی عجیب تر از میهمانان انجام داد که برای آنها نوعی توهین محسوب شد و از آمدن به مراسم ازدواج صرف نظر کردند.

درخواست پول از میهمانان توسط عروس پررو!

شب و روز عروسی یکی از فراموش نشدنی ترین ها برای هر فرد در طول زندگی مشترک است که همین خاص ترین روز گاهی با اتفاقی خاص تر فراموش نشدنی تر هم می شود مثل مواردی که پیش از این بارها در بخش سرگرمی ایرناک برایتان گفته ایم و این بار در ماجرای جدید خواهید خواند که چطور درخواست دور از انتظار عروس مراسم را کنسل و برای همیشه پایان داد که شاید برای همین برخی به او لقب بدترین و پررو ترین عروس را دادند.درخواست پول از میهمانان توسط عروس پررو! در ایرناکدرخواست پول از میهمانان توسط عروس پررو! در ایرناک

ایمیل دردسرساز عروس جوان مراسم را بهم زد

طبق گزارش میرر عروس خانم جوانی به نام " سوزان" لیست میهمانانش را تهیه کرده و همگی را به صورت رسمی دعوت کرده بود ؛ همراه اقای داماد تدارکارت روز عروسی را نیز کامل لحاظ کرده بودند ولی مراسم برگزار نشد چراکه عروس خانم در اقدامی عجیب درخواستی عجیب تر از میهمانان انجام داد که برای آنها نوعی توهین محسوب شد و از آمدن به مراسم ازدواج صرف نظر کردند.

چند روز مانده به برگزاری مراسم ازدواج عروس خانم ایمیلی به میهمانان فرستاد و از آنها خواست مبلغی که خودش تعیین می کند را به عنوان هدیه عروسی برایش بیاورند چراکه او برنامه ریزی خرید وسیله ای را دارد و برای همین باید همه به عنوان کادوی عروسی مبلغ مشخصی پول بدهند.

ایمیل عروس جوان

ایمیل دردسرساز عروس جوان

همین درخواست کافی بود که برخی از میهمانان به بهانه ی بی احترامی به آنها دعوت عروس و داماد را رد کنند و اعلام کنند که در مراسم ازدواج حاضر نمیشوند ؛ این بخشی از عواقب ایمیل عروس جوان و بی تجربه ی ما بود که با بخش بدتر منصرف شدن آقای داماد از ازدواج با او تکمیل شد.

به عقیده ی میهمانان تعیین کادوی مشخص توسط عروس خانم نه تنها عجیب بود بلکه به نوعی بی احترامی محسوب میشد برای همین حضور در این مراسم را رد کردند. هرچند شاید به عقیده ی برخی درخواست عروس خانم مسئله ی عجیبی نبوده است اما در کشورهای اروپایی چنین درخواستی دور از احترام و ادب است برای میهمانان مثل یک توهین محسوب شد.

درخواست پول از میهمانان توسط عروس پررو!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,070