هدف اصلی این مرد اندونزیایی این بود تا از شخص رئیس جمهور درخواست کاشت انبوه درخت در نزدیکی روستای آنها کرد تا به محیط زیست منطقه خود کمک کند.

مردی که 800 کیلومتر عقبکی راه رفت!

مرد جوان اندونزیایی به نام " مدی باستونی " در طی یک چالش برای ذخیره و نجات محیط زیست ، تصمیمی عجیب و در عین حال بسیار شوکه کننده ای را گرفت. او در طی این تصمیم از روستای خود در جاوا شرقی به سمت پایتخت واقع در جاکارتا که یک مسافت 800 کیلومتری می باشد را پیاده روی کند. اما این یک پیاده روی ساده و عادی نبود و او در این 800 کیلومتر به پشت راه رفت و شروع این چالش دقیقا در ژوئیه بود.مردی که 800 کیلومتر عقبکی راه رفت! + عکس در ایرناک مردی که 800 کیلومتر عقبکی راه رفت! + عکس در ایرناک

مدی در طی این چالش به گونه ای حرکت کرد که در روز 74مین استقلال اندونزی در 17 اوت در کنار رئیس جمهور قرار گیرد و با او صحبت کند. هدف اصلی این مرد اندونزیایی این بود تا از شخص رئیس جمهور درخواست کاشت انبوه درخت در نزدیکی روستای آنها کرد تا به محیط زیست منطقه خود کمک کند.

مردی که 800 کیلومتر به پشت راه رفت!

مردی که 800 کیلومتر به پشت راه رفت!

او همچنین اعلام کرد که فعالان محیط زیست منطقه انها هم اکنون در حال فعالیت هستند و با کمک شخص رئیس جمهور می توانند هر چه بهتر به محیط زیست کمک کنند. او در این راهپیمایی با استفاده از لوله های جوش خورده و آینه نصب شده استفاده کرد تا بتواند از آن برای دید خود استفاده کند و در کوله پشتی اش تعداد وسیله به ارزش 21 دلار را حمل می کرد و بعد از رسیدن به مقصد آنها را اهدا کرد.

با این حال علیرغم رکورد جالب او در پیاده روی بصورت برعکس ، امیدواریم تا او توانسته باشد برای روستا و آبادی که ساکن آنجا است ، محیطی کاملا پاکیزه و سبز را به ارمغان آورده باشد. با این حال هنوز ملاقات او با رئیس جمهور توسط رسانه های معتبر تائید نشده است.

بازدید : 890 بار
مردی که 800 کیلومتر عقبکی راه رفت! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,980