. شاید برایتان غیرقابل باور و اسرارآمیز باشد اگر بدانید فردی به نام آنگوس باربیری بدون خوردن هیچ غذایی توانسته است 382 روز زنده بماند!

زنده ماندن عجیب مردی پس از 382 روز غذا نخوردن!

زنده ماندن انسان ها بدون آب و غذا امکان پذیر نیست و در نهایت زندگی آنها پس از گذشت مدت زمانی به مرگ می انجامد. توانایی هر فردی برای زندگی کردن بدون آب و غذا متفاوت است و اکثر افراد بدون آب امکان زنده ماندن به مدت یک هفته را دارند اما زندگی انسان بدون غذا محدوده بیشتری را دربرمی گیرد و مسئله پیچیده ای است. شاید برایتان غیرقابل باور و اسرارآمیز باشد اگر بدانید فردی به نام آنگوس باربیری بدون خوردن هیچ غذایی توانسته است 382 روز زنده بماند!زنده ماندن عجیب مردی پس از 382 روز غذا نخوردن! + عکس در ایرناکزنده ماندن عجیب مردی پس از 382 روز غذا نخوردن! + عکس در ایرناک

فردی به نام آنگوس باربیری که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید وزنی معادل 456 پوند (207 کیلوگرم) داشته است ، با تجویز پزشکانش تصمیم می گیرد که برای کاهش وزن خود دوره چهل روزه ای را غذا نخورد و در گرسنگی سپری نماید. آنگوس با گذراندن این دوره و هفته های متوالی به دلیل اینکه از وزن بالای خود بسیار ناراحت بود ، این دوره گرسنگی را ادامه داد تا به وزن دلخواه خود یعنی 180 پوند (49 کیلوگرم) برسد.

مردی که 382 روز غذا نخورده است

زنده ماندن مردی بعد از 382 غذا نخوردن

باربیری پس از گذشت 40 روز گرسنگی که هدف اولیه او و برنامه بسیار خطرناکی محسوب می شد به این برنامه داد زیرا در کمال تعجب در این مدت و سپری شدن هفته های اولیه او بدون هیچ مشکلی به زندگی روزمره خود ادامه می داد و برای انجام معاینات پزشکی و اقامت یک شبه در بیمارستان مسیر خانه تا بیمارستان را می پیمود.

آزمایش های قند خون آنگوس باربیری نشان دهنده این بود که او با پایین آمدن قند خونش نیزتوانایی انجام کارهای روزانه خود را داراست . او در مدت زمانی که اقدام به زندگی بدون غذا کرد تنها اجازه نوشیدن قهوه ، چای و آب گازدارکه فاقد کالری هستند را داشته است و چندین بار نیز مکمل های پتاسیم و سدیم را مصرف نمود و در هفته های آخر تنها به خوردن قند با چای یا شیر بسنده کرده بود.باربیری با گذراندن این 382 روزگرسنگی نه تنها زنده ماند بلکه توانست به وزن ایده آلش ، یعنی 180 پوند برسد.

گرسنگی طولانی مدت یک درمان موثر برای چاقی شدید محسوب می شود اما حداکثر یک دوره گرسنگی می تواند تا 117 روز باشد و بهتر است افراد چاق با یک رژیم غذایی مناسب و ورزش به وزن ایده آل خود برسند.

زنده ماندن عجیب مردی پس از 382 روز غذا نخوردن! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,270