کوچکترین شعبه مک دونالد چیزی بسیار عجیب و باورنکردنی بود چرا که این شعبه بسیار کوچک بود و تنها برای زنبورها ساخته شده بود.

این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است!

مک دونالد بزرگترین رستوران زنجیره ای جهان با بیش از 37 هزار شعبه در کشورهای مختلف می باشد در زمینه فست فودها فعالیت دارند و از این رو روزانه به تعداد زیادی از انسان ها خدمات رسانی می کنند و به همین دلیل از محبوبیت فراوانی در سطح جهان روبرو هستند. اما اخیرا اطلاع رسانی شد که کوچکترین شعبه این فست فودی در دست ساز می باشد.این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس در ایرناک این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس در ایرناک

این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس در ایرناک

از این رو این خبر کمی شوکه کننده بود و توانست با واکنش های متعددی از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو شود که این شعبه کوچک در کدام قست و بخش جهان ساخته خواهد شد و این سوال همانند یک چالش بزرگ در صفحات مجازی شده بود و در نهایت مک دونالد از کوچکترین شعبه خود رونمایی کرد!

این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس در ایرناک

کوچکترین شعبه مک دونالد چیزی بسیار عجیب و باورنکردنی بود چرا که این شعبه بسیار کوچک بود و تنها برای زنبورها ساخته شده بود که می تواند هزاران زنبور را در خانه های خود به عنوان مهمان نگهداری کند و این پروژه را پروژه ای کاملا سفارشی دانسته است و به شعب خود در سوئد اعلام کرده است که در پشت بام شعب خود قرار دهند!

این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس در ایرناک

با این حال این ایده و فکر برای نجات زنبورها به صورت محلی بوده است و اما از قرار معلوم این ایده در حال رشد و گسترش در اقصی نقاط جهان می باشد.

این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس در ایرناک

این گونه می توان از زنبورها که یکی از حیاتی ترین حیوانات کره زمین می باشند، به بهترین شیوه ممکن نگهداری نمود تا آسیب نبینند.

بازدید : 692 بار
این فروشگاه مک دونالد برای زنبورها است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,670