راننده متخلف پیچ گوشتی را از زیر صندلی خود برداشت و به مامور دالتون حمله کرد و آنرا به گردن او فرو نمود و مامور دالتون به سمت او شلیک کرد.

فرو کردن پیچ گوشتی در گردن پلیس!

مامور پلیسی به نام " بریان دالتون " 37 ساله در تاریخ 26 ژوئن زمانیکه یک راننده متخلف کامیون 32 ساله به نام " الیجاح کولینز " را در کارولینای شمالی متوقف کرد، شروع به دریافت مدارک و همچنین جریمه کردن او کرد.فرو کردن پیچ گوشتی در گردن پلیس! + عکس در ایرناک فرو کردن پیچ گوشتی در گردن پلیس! + عکس در ایرناک

کولینز از قرار معلوم به دلیل پارک غیر قانونی در خیابان و همچنین ایجاد ترافیک در مسیر توسط دالتون جریمه شد. اما این تمام ماجرا نبود و زمانیکه پلیس او را متوقف کرد، از همان ابتدا شروع به فیلمبرداری از اتومبیل پلیس کرد و لباس مامور دالتون نیز به دوربین مجهز بود و از او فیلمبرداری می کرد.

فرو کردن پیچ گوشتی به گردن مامور پلیس آمریکایی!

مامور دالتون از کولینز متخلف درخواست خواندن چهار رقم آخر " شماره تامین اجتماعی " او کرد که این شماره 9 رقمی برای شهروندان آمریکایی موقت و دائم صادر می شود و نشان دهنده هویت اصلی افراد می باشد و کولینز در مقابل خواندن چهار رقم آخر واکنش نشان داد و گفت :" من نمی دانم!".

فرو کردن پیچ گوشتی در گردن پلیس! + عکس در ایرناک

برخورد نامناسب کولینز با مامور دالتون، موجب دعوت او از کولینز در دادگاه اجباری شد که این کار کولینز را به بیشترین میزان ممکن عصبی کرد و داد زد :" من این کار را نخواهم کرد".

فرو کردن پیچ گوشتی در گردن پلیس! + عکس در ایرناک

در ادامه کولینز پیچ گوشتی را از زیر صندلی خود برداشت و به مامور دالتون حمله کرد و آنرا به گردن او فرو نمود و مامور دالتون به سمت او شلیک کرد که در ادامه توسط هلی کوپتر به بیمارستان منتقل شد و اما نتوانست جان سالم بدر ببرد و اینک دفتر تحقیقات جنایی در اوهایو در حال حاضر، در حال بررسی این موضوع می باشد. مامور دالتون خوشختانه جان سالم بدر برد و اینک تحت درمان است و گفته می شود تا مدت کوتاهی بهبودی کامل را دریفات خواهد کرد.

بازدید : 791 بار
فرو کردن پیچ گوشتی در گردن پلیس! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,290