یک مادر تایلندی و پسرش با ست لباس پوشیدن به شهرت رسیدند و ثروتمند شدند، تصاویر را در ادامه مشاهده می نمایید.

ثروتمند شدن مادر و پسر با ست کردن لباسشان!

"پاتاراپول و لی پونگبونپرا" یک مادر غرق در فشن و پسرش دو از بانکوک تایلند ، به دلیل استایل های زیبا و شیک خود ، به صورت آنلاین به شهرت رسیدند. شش سال پیش ، هنگامی که پاتاراپول عکس های خود و مادر 60 ساله اش را در اینستاگرام پخش کرد ، فکر نمی کرد که به زودی در مد تاثیرگذار می شوند و به افراد مشهوری تبدیل می شوند. هوادار طولانی مدت مد و سردبیر سابق سلام! ، هیچ وقت فکر نمی کرد که روزی گروهی از طرفداران او و "مادرش" آنها را با تعریف و تحسین به سبک و مد پیش ببرند. صفحه آنها در حال حاضر حدود 130.000 دنبال کننده از سراسر جهان دارد و این مادر و پسر تایلندی در صنعت مد به عنوان بهترین خانواده در نظر گرفته می شوند.ثروتمند شدن مادر و پسر با ست کردن لباسشان! + عکس در ایرناک ثروتمند شدن مادر و پسر با ست کردن لباسشان! + عکس در ایرناک

با نگاه به پس زمینه های استادانه و لباس های پر زرق و برق که در بیشتر عکس های صفحه لی و مادرش نمایش داده می شوند و در تصاویر این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید ، فکر می کنید آن ها بیشتر وقت خود را صرف برنامه ریزی برای عکاسی می کنند و در جستجوی بهترین مکان ها سفر می کنند ، اما در واقعیت ، آن ها همگی به خودی خود و به راحتی به عمارت بانکوک سفر می کنند.

پوشیدن لباس ست مادر و پسر

ست لباس های مادر تایلندی و پسرش 

لباس ها همه بخشی از مجموعه خودشان هستند و شامل لباس های سفارشی هم برای او و هم مادرش هستند و چیزهایی است که مادر لی در طول سه دهه گذشته جمع آوری کرده است. او اخیراً به روزنامه صبح "چاینا پست" گفت : " من حتی طرح عکاسی را هم برنامه ریزی نمی کنم.

ما هر زمان که این کار را دوست داشته باشیم ، انجام می دهیم و کاملاً فی البداهه عمل می کنیم.همه چیز در سرم است و هر تکه از عکس ها از مجموعه زندگی ما است."جدا از شغل 14 ساله پاتاراپول به عنوان ویراستار مجله مد ، خانواده لی ارتباطی با صنعت مد ندارد.

مادر و پسری که لباس های ست می پوشند

ست لباس پوشیدن مادر و پسر

آن ها ثروت خود را از رنگ و تولید مواد شیمیایی به دست آورده اند ، اما هر دو همیشه به مد علاقه داشته اند. مادر خانواده برای دهه ها در حال جمع آوری بسته های طراحی و جواهرات بوده است و پسرش خیلی وقت پیش عاشق لویی ویتون شد.به لطف رسانه های اجتماعی ، آن ها اکنون وسیله ای برای نشان دادن شور و اشتیاق خود به مد به عنوان یک گروه پر زرق و برق دارند اما علی رغم ظاهرشان ، این پسر و مادر هر دو بسیار خجالتی هستند.

با وجود درخواست های مکرر در شش سال گذشته ، آن ها به تازگی اولین مصاحبه خود را با یک نشریه بین المللی انجام دادند. آن ها واقعاً عاشق مد هستند و این پروژه به آن ها فرصت پیوند به عنوان مادر و پسر را داده است ؛ شاید این اصالت است آن ها است که اینقدر محبوبشان کرده است.

تصاویری از لباس های ست مادر و پسر

پسر و مادری که با ست لباس پوشیدن ثروتمند شدند 

بازدید : 1,407 بار
ثروتمند شدن مادر و پسر با ست کردن لباسشان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,170