او برای اینکه بتواند از صید خود پرده برداری کند، از دو دوست دیگر خود برای بلند کردن ماهی کمک گرفت و توانست با این تصویر سریعترین صید ماهی غولپیکر 105 کیلویی را به نام خود ثبت کند.

ماهیگیر بریتانیایی رکورد جهان را زد!

آقای جان هاروی ماهیگیر 42 ساله بریتانیایی است که در طی صید اخیر خود در آب های شیرین واقع در منطقه ای از تایلند که بیش از 14 سال در آنجا زندگی کرده بود، توانست رکورد سریع ترین ماهیگیری جهان را ثبت کند!صید ماهی کپور غولپیکر! + عکس در ایرناک صید ماهی کپور غولپیکر! + عکس در ایرناک

هاروی به تنهایی، در طول 80 دقیقه موفق به صید ماهی غول پیکر و سنگین وزن 105 کیلوگرمی که نوعی بزرگ از ماهی کپور می باشد، شدند. از قرار معلوم او به مدت 14 سال در این کنار این دریاچه تایلندی زندگی کرده است و دقیقا از همین دریاچه تایلندی اقدام به شکار کرد.

اما او برای اینکه بتواند از صید خود پرده برداری کند، از دو دوست دیگر خود برای بلند کردن ماهی کمک گرفت و توانست با این تصویر سریعترین صید ماهی غولپیکر 105 کیلویی را به نام خود ثبت کند.

ماهیگیر بریتانیایی رکورد جهان را زد!

صید ماهی غولپیکر در آب های آسیا

هاروی در طی مصاحبه خود این گونه گفت:" زمانیکه ماهی به دام افتاد، در همان ابتدا تصور کردم که ماهی بسیار غولپیکری می باشد و اما باز کمی شک داشتم. بعد از 80 دقیقه ماهی را بصورت کامل صید کردم و بعد از صید نمی توانستم حتی به چشمانم اعتماد کنم چرا که این بزرگترین صید من بود".

با این حال این ماهیگیر بریتانیایی موفق به ثبت رکورد سریعترین صید این ماهی عظیم 105 کیلوگرمی در آب های آسیا شود.

بازدید : 3,871 بار
صید ماهی کپور غولپیکر! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,120