در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با یک سری از مجسمه های شیشه ای جالب و دیدنی از یک طراح و مجمسه ساز معروف اشنا میسازیم که می تواند منجر به جلب نظر شما شود. همراه ما باشید.

مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات!

در میان شغل ها و حرفه های مختلف جهان ، شاهد طیف گسترده ای از مشاغل هستیم که هر یک از آنها دارای سختی و مشقت های خودشان می باشند که در نگها اول به نتیجه کار آنها احساس خواهید کرد که شما حتی با کمترین میزان تجربه می توانید آن کار را انجام دهید که این تنها یک دیدگاه اشتباه است و شما برای انجام هر کاری می بایست زمان زیادی را صرف آموزش آن کنید!مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس در ایرناکمجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس در ایرناک

با این حال در میان مشاغل مختلف جهان می توان به هنر و ساخت وسایل هنری اشاره نمود که هر شخصی قادر به ساخت چیزی شبیه به آنها نیست و برای ساخت و خلق یک وسیله هنری می بایست بسیار حرفه ای بود و با در نظر گرفتن جوانب مختلف اقدام به ساخت آن نمود و از این رو می توان به میزان سختی و دقت در این زمینه اشاره نمود.

مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس در ایرناک

با این وجود ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با یک سری از مجسمه های شیشه ای جالب و دیدنی از یک طراح و مجمسه ساز معروف اشنا سازیم که می تواند منجر به جلب نظر شما شود. همراه ما باشید.

مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس در ایرناک

آقای پیر برالت یکی از طراحان و مجسمه سازان بزرگ می باشد که تنها با خواندن یک مقاله ای درباره احتمال انقراض حشرات به دلیل گرمایش زمین ، تصمیم جالب و شگفت انگیزی گرفت. وی تصمیم گرفت تا تعدادی مجمسه شیشه ای را با ایده ای خلاقانه شروع به ساخت کند.

مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس در ایرناک

وی برای آنکه بتواند میزان اهمیت حشرات را به جهانیان نشان دهد ، شروع به ساخت مجمسمه های شیشه ای نمود که برای ساخت هر یک از آنها به مدت 4 هفته تلاش نموده است که این طرح ها را می توان ایده خلاقانه و بزرگ نمایی شده از حشرات دانست که کاملا فوق العاده هستند و در سطح جهان با بازدید فراوانی روبرو شدند.

مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس در ایرناک

مجسمه های شگفت انگیز شیشه ای از حشرات! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,810