عوامل این شرکت با دعوت از مسئولین گینس، تنها با استفاده از 3 گرم چسب تولیدی شرکت خود توانستند یک کامیون 17.5 تنی را در ارتفاع یک متری از سطح زمین به مدت یک ساعت نگه دارد.

رونمایی از قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان!

شرکت کوچکی به نام " DELO " یا " دلو " که در زمینه تولید چسب های صنعتی در کشور آلمان فعالیت دارد، برای آنکه بتواند قدرت چسب های تولیدی خود را به رخ شرکت های دیگر بکشد، در طی اقدامی جالب و دیدنی توانست اقدام به این کار بکند و بصورت موفقیت آمیزی رکورد گینس را به نام خود ثبت نماید.رونمایی از قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان! + عکس در ایرناک رونمایی از قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان! + عکس در ایرناک

این شرکت در طی تلاش های پیاپی متخصصین خود، نشان داد قوی ترین چسب جهان را تولید کرده است! اما چگونه؟ عوامل این شرکت با دعوت از مسئولین گینس، تنها با استفاده از 3 گرم چسب تولیدی شرکت خود توانستند یک کامیون 17.5 تنی را در ارتفاع یک متری از سطح زمین به مدت یک ساعت نگه دارد.

قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان ساخته شد

چسب دلو توانست جرثقیل صنعتی و چهار سیلندر 17.5 تنی را تنها با چند قطره به مدت یک ساعت در ارتفاع یک متری از سطح زمین نگه دارد و در طی این رکورد توانست رکورد قبلی را شکست دهد. جالب است بدانید که رکورد قبلی متعلق به یک کامیون 16.09 تنی بود و هم اکنون این رکورد به 17.5 تن افزایش یافت!

قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان ساخته شد

قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان ساخته شد

آقای سابین هرولد مدیر این شرکت در طی مصاحبه اش گفت :" ما آنرا درست کردیم! نتیجه تیم ما موفقیت آمیز بود چرا که هر روز کار می کردیم" و با این حال دلو توانست رکورد قبلی که متعلق به شرکت هوافضای کشور آلمان در سال 2013 بود را شکست دهد.

بازدید : 659 بار
رونمایی از قویترین و محکم ترین چسب قطره ای جهان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,270