ریسا هیراکو مدلینگ ژاپنی است که به دلیل رژیم ضد پیری اش در سن 47 سالگی همانند یک مدل 20 ساله به نظر می رسد.

مدل 47 ساله ای که حداقل 20 سال جوانتر بنظر می آید

"ریسا هیراکو" یک مدل جذاب ژاپنی است که سن و چهره اش بحث داغ در میان بلاگرها ی زیبایی و افرادی که به دنبال یک رژیم ضد پیری میگردند. او 47 ساله است ، اما بهتر از بیشتر زن ها در 20 سالگی بنظر می آید ، این گفته را با نگاه به اولین عکس او درک خواهید کرد.اگر گفتید این مدل ژاپنی چند سالشه؟! + عکس در ایرناک اگر گفتید این مدل ژاپنی چند سالشه؟! + عکس در ایرناک

modeling

ریسا هیراکو مدل جذاب ژاپنی

این خانم با چهره ای بسیار جوان یک مدل موفق ، موسس شرکت مد و همسر پیشین بازیگر، "ایساکو یوشیدا" می باشد. ریسا هیروکو در ژاپن مدت ها به این نسبت شناخته شد اگر چه پروفایل اینستاگرام او تعداد قابل توجهی طرفداران غربی را جذب کرده ، بیشتر کسانی که شروع به فالو کردند ، عاشق چهره ی جوان و سرزنده و شخصیت فریبنده او شدند. آن ها فکر میکردند که او یک جوان است اما بعد مطلبی در ویکی پدیا منتشر شد مبنی براینکه ریسا هیروکی متولد سال 1971 است همگی متوجه شدند که او چند سال دیگر 50 ساله خواهد شد که واقعا با در نظر گرفتن چهره اش غیرقابل باور است.

راز جوانی مدلینگ

راز جوانی ریسا هیراکو

فاش کردن این نکته ی باورنکردنی که مدل جوان درواقع در اواسط 40 سالگی خود بسر میبرد خبری جالب بود چرا که مردم نمیتوانستند باور کنند که یک زن بیش از 45 ساله تا این حد میتواند جوان بنظر برسد .

همانطورکه تصور میکنید ، مردم از خودشان میپرسند چطور ریسا کاری کرده است که بسیار کمتر از سنی که دارد بنظر برسد. فکر کردن درمورد اینکه باید یک راز مراقبت از پوست ، رژیم سالم، فیتنس و یا به طور کل سبک زندگی سالم وجود داشته باشد. درحالیکه احتمالا همه ی ان چیزها نقشی را در جوان نگه داشتن او بازی میکنند ، مطمئن باشید که او ژن های خوبی نیز به ارث برده است که همیشه او را جذاب نگه میدارند.

japanese modeling

ریسا هیراکو مدل 47 ساله ژاپنی

بازدید : 219 بار
اگر گفتید این مدل ژاپنی چند سالشه؟! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,480