دختر بچه اعتراف کرده که چه کاری کرده است و به معلمان گفته است که او تلافی قلدری هایی که به او می شده را کرده است.

انتقام دردسر ساز دانش آموز دبستانی از همکلاسی هایش

یک دانش آموز 9 ساله ، مدرسه ابتدائی ، پس از ریختن چسب در بطری های آب برای انتقام, همکلاسی های خود را راهی بیمارستان کرد. به گزارش دیلی میل در ترکیه بیست و پنج دانش آموز دبستانی بعد از اینکه یکی از دانش آموزان کلاس برای انتقام در بطری های آب انها چسب ریخت, به بیمارستان منتقل شدند ؛ این اتفاق در مدرسه ییلدیریم دیستریکت افتاد.بلایی که دختر بچه با چسب مایع سر دوستانش آورد! در ایرناکبلایی که دختر بچه با چسب مایع سر دوستانش آورد! در ایرناک

این توطئه گر 9 ساله زمانی چنانچه در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید به کلاس رفت که بچه های دیگر برای زنگ تفریح به بیرون رفته بودند ؛ او قسمت بالای بطری های آب را باز کرد ، چسب مایع داخلشان ریخت و درهایشان را بست بعد از چند دقیقه همکلاسی های تشنه او برگشتند و مستقیماً به سمت بطری های آب خود رفتند غافل از اینکه داخل بطری های آب مایع سمی وجود دارد. بیست و پنج نفر آن ها به بیمارستان آموزشی "بورس فابریسیوس" برده شدند ، تا تحت درمان قرار بگیرند.

انتقام بسیار عجیب دختربچه

جزئیات انتقام دختر بچه از همکلاسی هایش

یکی از والدین گفت :

یکی از دانش آموزان داخل بطری های آب بچه ها چسب ریخته بود, پزشکان همه را معاینه کردند و به نظر می رسد که آن ها همگی خوب هستند. " کودکی که " ز.آ" معرفی شده است ، اعتراف کرده که چه کاری کرده است و به معلمان گفته است که او تلافی قلدری هایی که به او می شده را کرده است. دکتر "افرایل آتیکی" سخنگوی بیمارستان, گفت که هیچ یک از کودکان به شدت بیمار نبوده و همگی به سلامت ، به خانه بازگشته اند. هیچ گزارشی نشده است که آیا مقامات آموزشی در حال تحقیق درباره این حادثه هستند که در ناحیه فقیرنشین شهر اتفاق افتاده است یا خیر. بعید است که پلیس با "ز.آ" که کمتر از 14 سال سن دارد ، کاری داشته باشد.

بلایی که دختر بچه با چسب مایع سر دوستانش آورد!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,030