اخیرا مادر جوان 25 ساله ای به الکس کلی، در هنگام فارغ شدن پزشکان به او هشدارهای متفاوتی دادند و گفتند که جنین او بعد از به دنیا آمدن ممکن است جانش را از دست بدهد.

جان سالم بدر بردن جنینی که 28 دقیقه اول تولدش نفس نمی کشید

از بزرگترین و مهم ترین اتفاقات که ممکن است در زندگی هر یک از ما رخ دهد این است که بعد از ازدواج با فرد مورد علاقه مان صاحب فرزندی شویم که با عطر و بویش می تواند تمام خانه و خانواده را تغییر دهد و لذت زندگی را چندین برابر ممکن سازد. با این حال مستقیما مسئولیت والدین نیز نسبت به گذشته افزایش پیدا خواهد کرد.نوزادی که نیم ساعت اول زندگی اش را نفس نکشید! + عکس در ایرناک نوزادی که نیم ساعت اول زندگی اش را نفس نکشید! + عکس در ایرناک

این در حالی است که اخیرا مادر جوان 25 ساله ای به الکس کلی، در هنگام فارغ شدن پزشکان به او هشدارهای متفاوتی دادند و گفتند که جنین او بعد از به دنیا آمدن ممکن است جانش را از دست بدهد و قبل از آنکه جانش را از دست بدهد، ممکن است با آسیب مغزی شدیدی روبرو شود!!

زنده جشدن جنین مرده بعد از 28 دقیقه

چند دقیقه ای گذشت و دختر الکس به نام اوا زمانیکه بند ناف به دور کمر او پیچیده شده بود، به دنیا آمد و متاسافانه نمی توانست نفس بکشد و به همین دلیل پزشکان برای بررسی هر چه بهتر شرایط جسمانی اش او را از بخش مراقبت های ویژه به یک واحد ویژه در Royal Victoria نیوکسل منتقل شد.

ماجرای جالب زنده شدن جنین

اوا نام دختر خوش شانس الکس می باشد که بعد از به دنیا آمدن دچار مشکل شده بود و همه فکر می کردند که او جانش را از دست داده است و اما بعد از منتقل شدن به " Royal Victoria " با استفاده از لباس خنک، دمای بدن او به 33.5 درجه سانتی گراد در طی 72 ساعت رسید. با این حال اغلب فکر می کردند که اوا دچار آسیب مغزی شده است نمی تواند جان سالم بدر ببرد.

زنده جشدن جنین مرده بعد از 28 دقیقه

خوشبختانه چنین اتفاقی رخ نداد و اوا توانست بعد از 12 روز به خانه منتقل شود و امروز یکسال از تولد او می گذرد و او با خواهر بزرگتر خود ایسلا بازی می کند و این اتفاق واقعا همانند یک معجزه منحصر بفرد می باشد که برای خانواده الکس رخ داد.

بازدید : 208 بار
نوزادی که نیم ساعت اول زندگی اش را نفس نکشید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,560