به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به بیمارستان بین المللی واقع در ویتنام می باشد.

حرکت جالبی که نوزاد تازه متولد شده رقم زد!

یکی از لحظات شیرین و اتفاقات به یاد ماندنی برای هر انسان تولد فرزندانش می باشد. به دنیا آمدن نوزاد یکی از شگفتی های بسیار پیچیده و در عین حال لذت بخش در دنیا است. تولد نوزاد گرمی بخش محیط خانواده و تعمیق دهنده روابط زن و شوهرها می باشد.حرکت جالب نوزاد پس از تولد! + عکس در ایرناکحرکت جالب نوزاد پس از تولد! + عکس در ایرناک

به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به بیمارستان بین المللی " Phương Châu " واقع در ویتنام می باشد.

حرکت جالب نوزاد پس از تولد! + عکس در ایرناک

تصویر منتشر شده در بیمارستان بین المللی " Phương Châu " ویتنام مربوط به نوزاد بازیگوشی می باشد که پس از به دنیا آمدن و قرار گرفتن در تخت خود هنگام ترک اتاق زایمان توسط پزشک لباس مخصوص وی را می گیرد و اجازه نمی دهد تا پزشک اتاق را ترک کند.

این اتفاق جالب و شیرین را که پسر ویتنامی به وجود آورده بود توسط یکی از حاضرین در اتاق زایمان به تصویر کشیده شد و در فضای مجازی نشر داده شد که با واکنش های جالبی هم همراه بود.

یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به این تصویر گفته بود که نوزاد گرسنه اش بوده و از پزشک تقاضای غذا کرده است. البته برخی دیگر از کاربران بازیگوشی نوزاد را علت این عکس العمل نوزاد بیان کردند.

به هر حال علت این حرکت هرچه که بود چیزی از شیرینی نوزادان تازه متولد شده را کم نمیکند و لحظه لحظه زندگی نوزادان توام با لذت های خاص خود برای اطرافیان و به خصوص پدر و مادرها می باشد.

حرکت جالب نوزاد پس از تولد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,550