هتل وان روم که تصاویر و مشخصاتش را در این بخش جالب از سرگرمی ایرناک می خوانید تلفیقی ازهر دو و دقیقا همان چیزی است که آن را بسیار مشهور ساخته است.

این هتل لوکس و لاکچری تنها یک اتاق دارد!

هر گردشگر می داند که پیدا کردن محل اقامت مناسب کلیدی برای تجربه سفر دلپذیر است. صرف نظر از مقصد ، هتل های منحصر به فرد طراحی هر ساله ، جذب بازدید کننده را بیشتر می سازد ، اما فاصله باریکی بین زیبایی و عجیب و غریبی وجود دارد. هتل وان روم که تصاویر و مشخصاتش را در این بخش جالب از سرگرمی ایرناک می خوانید تلفیقی ازهر دو و دقیقا همان چیزی است که آن را بسیار مشهور ساخته است.هتلی مدرن و لاکچری که تنها یک اتاق دارد! + تصاویر در ایرناکهتلی مدرن و لاکچری که تنها یک اتاق دارد! + تصاویر در ایرناک

هتل وان روم واقع در آنتورپ ، بلژیک ، شبیه خانه عروسکی است. که در طول قرن 17 ساخته شده ، خانه بسیار عجیب نازک و سفید سه طبقه است. اگر چه ، خارج آن کوچک به نظر می رسد منطقه بیش از 102 مترمربع است؛ به اندازه کافی برای بازدیدکنندگان احساس راحتی در یک محیط منحصر به فرد ایجاد می کند.

تصویر هتل لاکچری

هتلی مدرن و لاکچری

هتل وان روم نیز در داخل آن سفید است. داخل هتل ترکیبی از عناصر مدرن و مینیمالیستی و جذاب ساختار اصلی قرن 17 است. علاوه بر طرح اولیه معماری ، طبقه ی دیگری نیز اضافه شد ، جایی که بازدیدکنندگان می توانند یک اتاق خواب و یک منطقه ی سالن را پیدا کنند. از آنجا ، بازدیدکنندگان می توانند از یک پله مدرن برای رسیدن به یک تراس کوچک ، اما آرامش بخش استفاده کنند. این نقطه نمایش منظر منحصر به فردی به کل مرکز قدیمی شهر است و به گردشگران اجازه می دهد تا نگاهی دقیق تر به تاریخ بلژیک ، معماری و مردم داشته باشند.

امروز هتل وان روم در اروپا مشهور است. اما ، این پروژه به عنوان خانه تعطیلات برای زوجین ، که عاشق شهر هستند ، آغاز شد. با این حال ، به زودی صاحبان ساختمان جدید همراه با معماران DMVA ، فرصتی عالی برای تبدیل ساختمان قرن 17 به یک هتل لوکس و در عین حال مینیمالیستی را پیدا کردند

هتل لاکچری و زیبا

هتل مدرنی که یک اتاق دارد

با توجه به DMVA تام ورسچورن ، چالش برانگیزترین بخش ، حفظ تمام عناصر ساختار اولیه و ترکیب کردن آنها ، با تعریف امروز از لوکس است. خوشبختانه ، هتل شگفت انگیزی بزرگتر از آنچه که در خارج از آن دیده می شود ، از این رو فضای زیادی برای کار کردن وجود دارد. محل اقامت در حال حاضر : یک آشپزخانه ، اتاق خواب ، سالن و تراس سقف است و همه در یک نما در عرض 8.2 فوت است.

از مکانی عالی به سبک جذاب ، هتل وان روم قطعا ، آنچه را که برای جذب افراد در تمام طول سال نیاز دارد ، دارد. فضای منحصر به فرد ، تجربه متفاوتی در آنتورپ ایجاد می کند.

هتل لاکچری و مدرن

هتل لاکچری که یک اتاق دارد

فضای داخل هتل لاکچری

تصاویری از داخل هتل لاکچری

عکس های هتل لاکچری

تصاویر هتل لاکچری و مدرن

عکس هتل لاکچری

هتل لاکچری و مدرن

تصاویری از هتل لاکچری که تنها یک اتاق دارد

هتلی مدرن و لاکچری که تنها یک اتاق دارد! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,840