هتل های شناوری به نام " ANTHENEA " توسط معمار ناو دریایی به نام " Jean-Michel Duacancelle " طراحی و ساخته شده است که این هتل ها دوستدار محیط زیست هستند.

رونمایی از هتل های خورشیدی شناور

بعد از رسیدن به مقصد مورد نظرمان در هر نقطه ای که مسافرت می کنیم ، اولین اقدامی که باید انجام دهیم این است که به دنبال هتلی متناسب با شرایط خودمان انتخاب کنیم تا بتوانیم در آن استراحت کنیم. با این حال تصوری که هر یک از ما در مورد هتل داریم ، ساختمانی چند طبقه با تیم مجرب می باشد که دائما در حال خدمت رسانی به مهمانان خود می باشند.رونمایی از هتل های خورشیدی شناور + عکس در ایرناک رونمایی از هتل های خورشیدی شناور + عکس در ایرناک

هتل شناور ANTHENEA

اما شما چه نظری در مورد هتل های شناور دارید؟! یعنی اینکه شما سوار بر سازه ای شناور بر روی سطح آب شوید و در آن استراحت کنید! این بی شک خارق العاده می باشد و می تواند تجربه ای بی نظیر و منحصر بفرد باشد! اما توجه داشته باشید که این یک رویا نیست و بلکه حقیقت دارد و شما می توانید از هتل های شناور استفاده کنید و لذت ببرید!

هتل شناور مدرن

هتل های شناوری به نام " ANTHENEA " توسط معمار ناو دریایی به نام " Jean-Michel Duacancelle " طراحی و ساخته شده است که این هتل ها دوستدار محیط زیست هستند و علت اصلی آن هم این می باشد که در آن از پانل های خورشیدی استفاده شده که نیروی لازم آنرا را تولید و ذخیره می کند.

هتل دریایی و شناور مدرن

فضای داخلی این هتل کاملا منحصر بفرد و مدرن می باشد چرا که در آن از بروزترین ابزارها و وسایل ممکن بکار گرفته شده که از مهم ترین آنها می توان به اتاق نشیمن با ویویی به سمت دریا و همچنین وان آن اشاره کرد که می تواند این سفر چند روزه را نیز بهتر از حد ممکن سازد و سفر گران قیمت شما را لذت بخش تر نماید.

بازدید : 483 بار
رونمایی از هتل های خورشیدی شناور + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,240