زن عرب به طور بسیار عجیب و باورنکردنی قبل از پایان ماه عسل از همسر ایرانی خود طلاق گرفت.

طلاق عجیب زن عرب از همسر ایرانیش!

ازدواج زن عرب با همسری ایرانی که 13 سال از او کوچکتر بود زیاد تاب نیاورد و برای پایان بین پرونده های طلاق دادگاه قرار گرفت ؛ طلاقی زودهنگام با ماجرایی داشت متفاوت که در ادامه بخش سرگرمی ایرناک خواهید خواند.طلاق عجیب زن عرب از همسر ایرانیش! در ایرناکطلاق عجیب زن عرب از همسر ایرانیش! در ایرناک

روزنامه عربی " البیان " گزارشی از یک طلاق زودهنگام منتشر کرد ؛ گزارشی که در آن زنی عرب از همسر ایرانی اش پیش از پایان ماه عسل شان طلاق می گیرد. این زن که نامش منتشر نشده است برای ثبت درخواست رسمی طلاق خود به دادگاه مراجعه کرد و تصمیم گرفت پیش از پایان ماه عسل از همسرش جدا شود.

طلاق زن عرب از همسر ایرانی خود

دلیل این درخواست کمی متفاوت با دلایل رایج برای جدایی از همسر بود و جالب است بدانید که این زن اماراتی به دلیل خساست بیش از حد همسرش و کوتاهی او در پرداخت هزینه ها تصمیم به طلاق گرفته است.

وکیل این زن می گوید : همسر موکلش فردی خسیس است و موکل او را مجبور به پرداخت تمامی هزینه ها می کند برای همین جدایی بهتر از ادامه زندگی با اوست.

طلاق زن عرب از شوهر ایرانی خود

ماجرای طلاق زن عرب از همسر ایرانی اش

زن عرب به دادگاه گفت : از همان ابتدای آشنایی مان تمامی هزینه ها را من پرداخت می کردم و او در این مورد کوتاهی می کرد ؛ تمامی لوازم زندگی و منزل را من خریداری کردم و حتی او به پرداخت قبض های مصرفی هم تن نمیداد و این رفتارش که نشانه ی خساست بیش از حد او بود مرا به شدت آزار می داد برای همین تصمیم به جدایی گرفتم و حتی اجازه ندادم که ماه عسل مان به اتمام برسد چون دیگر تحمل زندگی با او را نداشتم.

این طلاق زودهنگام در نوع خود خاص است اما سریعترین طلاق متعلق به زوج دیگری است که تنها 3 دقیقه پس از ازدواج از هم جدا شدند.

طلاق عجیب زن عرب از همسر ایرانیش!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,090