دختر جوان در راه رفتن به سوپرمارکت ناگهان با هیولایی خزنده و سیاه رنگی روبرو شد که تصاویر متعددی را از آن ثبت کرد که توانست در صفحات مجازی یکی از تصاویر ویروسی و پربازدید شود.

هیولای عجیبی که سر راه دختر جوان ظاهر شد!

تصور کنید همانند یک روز عادی از خانه به بیرون می آیید تا بصورت روزمره کارهای مختلف خود را انجام دهید که ناگهان در مسیر خود با موجودی عجیب و سیاه که در حال راه رفتن است روبرو می شوید که می تواند شما را به شدت شوکه کند و به همین دلیل فورا تصمیم به دوری از آن می گیرید و در تمام طول روز فکر شما را درگیر خود کند که آیا چیزی که دیدید واقعیت دارد یا خیر؟هیولای عجیبی که سر راه دختر جوان ظاهر شد! + عکس در ایرناک هیولای عجیبی که سر راه دختر جوان ظاهر شد! + عکس در ایرناک

چنین اتفاق شوکه کننده ای در چند روز اخیر رخ داد که خانم " توری سیلویرا " 23 ساله زمانیکه از خانه به بیرون آمد تا از سوپرمارکت مایحتاج خود را بخرد ، ناگهان با هیولایی خزنده و سیاه رنگی روبرو شد که تصاویر متعددی را از آن ثبت کرد که توانست در صفحات مجازی یکی از تصاویر ویروسی و پربازدید شود.

زندگی صدها کرم همانند هیولا!

هیولای سیاه رنگی که در تصویر مشاهده می کنید ، متشکل شده از صدها کرم سیاه است که به یکدیگر چسبیده اند و به آرامی در حال حرکت هستند و از قرار معلوم گویی در حال مهاجرت دست جمعی با یکدیگر هستند و نوع دقیق آنها هنوز منتشر نشده است.

زندگی صدها کرم همانند هیولا!

زندگی صدها کرم همانند هیولا!

توری سیلویرا در طی پست خود این گونه گفت : " این دیگه چیه؟؟! این هیولا که از صدها کرم متشکل شده است ، به نوبت بالا و پایین می روند و هنوز در مورد نوع و گونه آنها اطلاعی ندارم و این برای من بسیار گیج کننده است." این تصاویر دلیلی بر واکنش های مختلف محققان و متخصصان این زمینه شد که برخی از آنها اعلام کردند این کرم ها فقط سعی دارند از خود دفاع کنند و به هیچ وجه تهاجمی نیستند.

بازدید : 1,275 بار
هیولای عجیبی که سر راه دختر جوان ظاهر شد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 14,490