شما می توانید با استفاده از حیاط خانه خود، واحه را ایجاد کنید و ساعت های طولانی را در آن سپری نمائید و سرگرم شوید!

حیاط خانه خود را تبدیل به واحه کنید!

این روزها کره زمین در حال تجربه کردن ساعات بسیار داغ و سوزانی است که این میزان گرما زندگی را برای هر یک از ما به شیوه های مختلف سخت و دشوار نموده اند که حتی با استفاده از این میزان گرما می توان سرگرم شد و چنین چیزی محال و نشدنی نیست!حیاط خانه خود را تبدیل به واحه کنید! + عکس در ایرناک حیاط خانه خود را تبدیل به واحه کنید! + عکس در ایرناک

با این حال هر یک از ما برای سرگرم شدن در این روزهای گرم و کسل کننده، قطعا روش خاص خود را داریم. اما آیا تا به حال چیزی در مورد " واحه " شنیده اید؟ وقت گذرانی رویایی در کنار یک چشمه البته در زیر آفتاب سوزان است که برای استفاده از آن چند صد دلار هزینه کنید که قطعا به صرفه نخواهد بود.

اما نظر شما در مورد واحه در حیاط خانه شما چیست؟ شاید تصور کنید چنین چیزی امکان ندارد. اما تیمی به نام " Louisiana construction " در طی اقدامی جالب آنرا امکان پذیر کردند. شما می توانید با استفاده از حیاط خانه خود، واحه را ایجاد کنید و ساعت های طولانی را در آن سپری نمائید و سرگرم شوید!

 حیاط خانه خود را تبدیل به واحه کنید!

 حیاط خانه خود را تبدیل به واحه کنید!

واحه دقیقا همانند استخری در حیاط خانه شما می باشد که به کمک آن می توانید محیط گرمسیری یا بیابانی را به ارمغان بیاورید که با رنگ فیروزه ای آن، این احساس می تواند بسیار دیدنی تر شود. قیمت ساخت واحه در حیاط خانه از حدود 20 هزار دلار توسط تیم مذکور، شروع می شود و نسبت به وسعتی که در نظر دارید، طبیعتا هزینه بیشتر خواهد شد.

آقای اریک وایت 33 ساله، بنیانگذار این مجموعه، بر این ادعا می باشد که واحه های ساخت تیم آنها با رنگ فیروزه ای و کریستالی و شن ریزهای جذابی که می توانند حس و حال مناطق گرمسیری را به هر یک از ما منتقل کنند، بسیار آرامش بخش هستند. این ایده دقیقا از 15 سال گذشته در ذهن آقای وایت وجود داشت که امروز با استقبال فراوانی روبرو شد.

بازدید : 395 بار
حیاط خانه خود را تبدیل به واحه کنید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,820