نوزاد از ارتفاع 4.8 متری توسط مادر بی رحم خود به زمین پرتاب شده بود که بعد از یافتن جنین، تحت درمان قرار گرفت و اما طولی نکشید که نوزاد بی نوا جانش را از دست داد.

پرتاب کردن نوزاد توسط مادر بیرحم از پنجره بیمارستان!

بی شک درمیان بزرگترین اتفاقات خوشایند زندگی می توان به ازدواج با فرد مورد علاقه و در نتیجه متولد شدن نوزادی اشاره کرد که می تواند زندگی ما را با عطر و بوی خودش به میزان زیادی تغییر دهد و هر یک از ما موظف به برعهده گرفتن مسئولیت های مختلفی درقبال رشد و پرورش او داریم که طبیعتا باید آنها را به بهترین شیوه ممکن انجام دهیم.پرتاب کردن نوزاد توسط مادر بیرحم از پنجره بیمارستان! + عکس در ایرناک پرتاب کردن نوزاد توسط مادر بیرحم از پنجره بیمارستان! + عکس در ایرناک

با این حال هر یک از والدین باید به یک سری از مسئولیت ها پایبند باشند تا بتوانند در ساخت شخصیت و همچنین آینده او موثر واقع شوند. اما اخیرا یک مادر جوان 23 ساله که هنوز نام او مشخص نشده است، در یک بیمارستان واقع در ازبکستان فارغ می شود و می تواند جنینی که چندین ماه در رحم او بود را مشاهده کند.

از این رو مدت زمان زیادی نگذشت که پزشکان بیمارستان به او گفتند که به نظر می رسد نوزاد تازه متولد شده، ناتوان می باشد و این در حالی بود که دو فرزند قبلی او نیز بنابر اختلالات مختلفی جان خود را از دست دادند و درک این موضوع طبیعتا برای او کمی دشوار بود و به همین دلیل تصمیم غیر عقلانی و دردناکی گرفت.

مادر بی رحمی که نوزاد خود را از پنجره به بیرون پرتاب کرد

از قرار معلوم تیم پزشکی بیمارستان برای استراحت در شب هنگام به میزان یک ساعت خوابیده بودند که بعد از بیدار شدن با گم شدن یکی از نوزادهای تازه متولد شده، روبرو شدند و در نهایت متوجه شدند که نوزاد از ارتفاع 4.8 متری توسط مادر بی رحم خود به زمین پرتاب شده بود که بعد از یافتن جنین، تحت درمان قرار گرفت و اما طولی نکشید که نوزاد بی نوا جانش را از دست داد.

پرتاب کردن نوزاد از پنجره بیمارستان

با این حال مادر این نوزاد طبق قوانین ازبکستان 15 الی 25 سال باید در زندان سپری کند. اما از قرار معلوم نوزاد بی نوا دارای پاهای پرانتزی بود که به سادگی قابل درمان بود و هنوز پزشکان جزئیات بیشتری را از وضعیت نوزاد ارائه نکرده اند و در صورت اشتباه بودن تشخیص پزشکان، تا هشت سال در زندان باید زندانی شوند!!

بازدید : 1,044 بار
پرتاب کردن نوزاد توسط مادر بیرحم از پنجره بیمارستان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,970