اهالی یکی از شهرهای کوچک در مکزیک در اقدامی عجیب شهردار خود را به دلیل عمل نکردن به وعده هایش مجبور به پاسخ دهی آن هم با پوشیدن لباس زنانه کردند.

پوشیدن لباس زنانه توسط شهردار مرد!

مسئولان و مقام های سیاسی پیش از انتخاب شدن در پست مورد نظر خود در برنامه های تبلیغاتی وعده هایی برای جذب طرفدار عنوان می کنند تا افراد جامعه طبق آن وعده ها به آنها اعتماد و انتخاب کنند.پوشیدن لباس زنانه توسط آقای شهردار! + عکس در ایرناک پوشیدن لباس زنانه توسط آقای شهردار! + عکس در ایرناک

گاها عملی شدن وعده ها به دست فراموشی سپرده می شود و مردم درگیر مسائل روزمره شده و آنها را به کاندیدای منتخب خود یادآوری نمیکنند اما از قرار معلوم هستن مردمی که عمل به وعده های داده شده توسط منتخب خود در رای گیری را پیگیری می کنند و این مسئله از تصویری که در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید کاملا پیداست.

شهرداری که لباس زنانه پوشید

اهالی یکی از شهرهای کوچک در مکزیک در اقدامی عجیب شهردار خود را به دلیل عمل نکردن به وعده هایش مجبور به پاسخ دهی آن هم با پوشیدن لباس زنانه کردند.

پوشیدن لباس زنانه توسط یک شهردار

شهرداری که مجبور به پوشیدن لباس زنانه شد

چنانچه مشاهده میکنید آقای شهردار و معاونش به دلیل ناتوانی در عمل کردن به وعده های خود به مردم باید تاوانی پرداخت می کردند که درخواست مردم شهر به عنوان تاوان پوشیدن لباس زنانه به مدت 4 روز و حضور در سطح شهر با همین وضعیت بود ولی مردم این شهر با همین یک مورد راضی نشده و درخواست دیگری داشتند و آنهم اقدام به گدایی کردن این دو مسئول با لباس زنانه بود . در واقع مردم شهردار و معاونش را در خیابان همراهی می کردند تا آنها به جریمه ی خود به درستی بپردازند و با لباس های رنگ روشن زنانه ای که بر تن داشتند وسط خیابان مقابل خودروهای در حال حرکت را گرفته و از آنها گدایی کنند.

شهرداری که مجبور به پوشیدن لباس زنانه شد

پوشیدن لباس زنانه توسط شهردار به علت عمل نکردن به وعده هایش

" سانتیز " همان شهردار لباس زنانه به تن کرده در مصاحبه ای با خبرنگاران محلی توضیح داد که وی قصد داشت به وعده های انتخاباتی خود احترام بگذارد اما قادر به انجام این کار نبود زیرا بودجه لازم - 3 میلیون پزو (حدود 158,000 دلار) به سایر موارد واگذار شده بود.

بازدید : 857 بار
پوشیدن لباس زنانه توسط آقای شهردار! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,800