خانم سرینا ولف هم توسط پلیس محلی دستگیر شد تا علت دقیق استفاده بی اجازه از کارت بانکی همسرش را ذکر کند و در طی بازرسی اعلام کرد که آنرا برای انتقام از همسرش انجام داده است.

بازداشت زن به خاطر خرج کردن از کارت بانکی شوهر!

خانم " سرینا ولف " 24 ساله از فلوریدا زمانیکه با همسر خود به یک کافه واقع در اطراف " Clearwater Beach " رفتند ، او بصورت ناگهانی تصمیم عجیبی را گرفت و مبلغ 5 هزار دلار ( حدودا 65 میلیون تومان ) را به یک پیش خدمت زن در کافه داد!بازداشت زن به خاطر خرج کردن از کارت بانکی شوهر! در ایرناکبازداشت زن به خاطر خرج کردن از کارت بانکی شوهر! در ایرناک

او این مبلغ را از کارت همسر خود بصورت کاملا سخاوتمندانه به پیش خدمت زن به عنوان انعام پرداخت نمود که این مبلغ دقیقا 10000% مبلغی است که آنها باید به کافه می پرداختند!

دستگیری زن به دلیل خرج کردن از کارت بانکی شوهر!

دستگیری زن به دلیل خرج کردن از کارت بانکی شوهر!

پیشخدمت زن که هنوز نامش مشخص نیست ، در ابتدا تصور کرد که خانم ولف بسیار سخاوتمند می باشد و اما بعدا متوجه شد که او به دلیل انتقام از همسرش دست به چنین کاری زده است و همسر خانم ولف به نام مایکل کرین از همسرش در نزد پلیس شکایت کرد چرا که همسرش برای یک بحث و گفتگو ساده از کارت او به میزان 5000 دلار بخشیده است!

با این حال خانم سرینا ولف هم توسط پلیس محلی دستگیر شد تا علت دقیق استفاده بی اجازه از کارت بانکی همسرش را ذکر کند و در طی بازرسی اعلام کرد که آنرا برای انتقام از همسرش انجام داده است.

بازداشت زن به خاطر خرج کردن از کارت بانکی شوهر!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,030