اخیرا یک کافه در توکیو برای محبوبیت و جذب مشتریان بیشتری در یک تصمیم ساده و البته خلاقانه ایده ای جالب را اجرایی کردند.

کافه جالب 2 بعدی کارتونی توکیو!

این روزها در هر منطقه شاهد حضور تعداد زیادی از کافه هایی هستیم که محل گردهمایی و استراحت ذهن در کنار دوستانمان می باشد که شاید در طول روز حداقل یکبار در کافه نزدیک خانه خود حضور داشته باشیم. با این حال می توان این گونه گفت کافه هایی که از خلاقیت بیشتری استفاده کرده اند ، طبیعتا می توانند مشتری های زیادی را نسبت به سایر کافه ها جذب کنند.کافه جالب 2 بعدی کارتونی توکیو! + عکس در ایرناککافه جالب 2 بعدی کارتونی توکیو! + عکس در ایرناک

با این حال تاکنون در کافه های بیشتری حضور داشته اید که در آن از ایده های خلاقانه در انتخاب چراغ و... بکار رفته است و از این رو می تواند تصاویر خاطره انگیزی را با دوستان خود در آن ثبت کنید. اما این در حالی است که اخیرا یک کافه در توکیو برای محبوبیت و جذب مشتریان بیشتری در یک تصمیم ساده و البته خلاقانه ایده ای جالب را اجرایی کردند.

کافه کارتونی توکیو

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید ، این کافه دارای طرح کارتونی و دو بعدی می باشد که این روزها محل استراحت بسیاری از مشتریان محبوب می باشد و اکثر آنها بعد از ورود به این کافه تصاویر خاطره انگیزی را ثبت می کنند و در صفحات مجازی خود به اشتراک می گذارند. این ایده واقعا خلاقانه می باشد چرا که در آن یک محیط 3 بعدی تبدیل به یک محیط 2 بعدی شده است.

کافه دو بعدی توکیو

نام این کافه " Cafe Yeonnam-dong 239-20 " می باشد که این روزها در صفحات مجازی با واکنش های مختلفی روبرو شده است و یکی از آنها این است که برخی از کاربران بر این باور هستند که این ایده توسط مالک این رستوران خلاقانه نبوده و توسط یک کافه دیگر به سرقت رفته است و این مرود هنوز توسط منبعی اثبات نشده است.

کافه کارتونی توکیو

از این رو اگر شما قصد دارید دسر مورد علاقه و خوشمزه ای را که همیشه از آن استفاده می کنید را می توانید در این کافه دو بعدی که مجموعه از دسرهای مختلف را در طعم های مختلف به مشتریانش ارائه می کند را استفاده نمائید.

کافه جالب 2 بعدی کارتونی توکیو! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,160