دختر بچه 2 ساله عامل مرگ هولناک مادر جوانش شد. اما چگونه ممکن است کودک خردسال چنین کاری کرده باشد؟

دختر بچه 2 ساله مادرش را خفه کرد و کشت!

مادر جوان 21 ساله بلاروسی به نام " یولیا شارکوم " که اخیرا در حال جشن گرفتن تولد 21 سالگی خود بود که تصمیم گرفت همراه با نوزاد 2 ساله خودش در اتومبیل بنشیند. اما مدت زیادی طول نکشید که مادر جوان برای چند ثانیه سرش را پنجره اتومبیل خارج می کند که ناگهان دختربچه بازیگوش او فورا اقدام به بالابردن شیشه اتومبیل توسط سوئیچ مربوطه می کند.دختر بچه 2 ساله مادرش را خفه کرد و کشت! + عکس در ایرناک دختر بچه 2 ساله مادرش را خفه کرد و کشت! + عکس در ایرناک

بنابر گزارشات انجام شده ، شیشه اتومبیل بقدری به گردن مادر جوان فشار آورد که در نهایت منجر به کشتن وی شد که این اتفاق در تاریخ 31 اوت رخ داد. با این حال زمانیکه همسر یولیا به نام آرتور به اتومبیل نزدیک می شود ، با صحنه ای شوکه کننده ای روبرو شد که برای خارج کردن بدن بی جان همسرش ، شیشه اتومبیل را شکست.

کشته شدن مادر جوان توسط دخترش

سپس یولیا به بیمارستان منتقل شد که بعد از 8 روز بستری در بیمارستان نهایتا دچار سکته مغزی شد و درگذشت.

کشته شدن مادر جوان بلاروسی توسط فرزندش

آقای دمیتری ایوانیوک ، از کمیته تحقیقات بلاروس گفت که در تاریخ 31 اوت ، حدود ساعت 4:30 دقیقه بعد از ظهر ، آرتور همسرش یولیا را بصورت بی هوش در اتومبیل یافته بود که سپس به یک بیمارستان منتقل شد. با این حال این موضوع هنوز در دست بررسی توسط پلیس می باشد که از قرار معلوم اتومبیل آرتور BMW E34 بوده است.

بازدید : 3,464 بار
دختر بچه 2 ساله مادرش را خفه کرد و کشت! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,260