کشتی کروز MSC دارای اتاق ها و امکانات مختلفی است که بی شک اقامت چند روزه در این کشتی کروز یکی از رویایی ترین اتفاقاتی خواهد بود که ممکن است در زندگی هر یک از ما رخ دهد.

کمی بیشتری با کشی سوپرلوکس MSC آشنا شوید

یکی از گران قیمت ترین و مهم ترین تفریح هایی که در فصل گرم تابستان برگزار می شود، تور کشتی کروز با مقاصد مختلف است که برای استفاده از این تور باید هزاران دلار هزینه کنید تا خاطرات خوب و خوشی را برای خود به ارمغان بیاورید. اما در میان تمام کشتی های بزرگی که هم اکنون در حال استفاده هستند، کشتی کروز MSC بزرگترین کشتی کروزی می باشد که تاکنون ساخته شده است.با کشتی تفریحی سوپرلوکس MSC آشنا شوید! + عکس در ایرناک با کشتی تفریحی سوپرلوکس MSC آشنا شوید! + عکس در ایرناک

کشتی کروز MSC دارای اتاق ها و امکانات مختلفی است که بی شک اقامت چند روزه در این کشتی کروز یکی از رویایی ترین اتفاقاتی خواهد بود که ممکن است در زندگی هر یک از ما رخ دهد. اما کمی با امکاناتی که این کشتی در اختیار مسافران خود گذاشته است، آشنا شویم.

با کشتی تفریحی سوپرلوکس MSC آشنا شوید! + عکس در ایرناک

این کشتی کروز دارای ظرفیت 6334 نفری می باشد که داخل آن بیشتر بجای آنکه همانند یک کشتی باشد، همانند یک شهر بزرگ و رویایی است که در نوامبر سال جاری مسافران خود را همراهی خواهد کرد. از مهم ترین امکانات این کشتی می توان به اتاق هایی با بالکن بزرگ، استخر، آبگرم لوکس، بوتیک، سالن های غذا خوری، رستوران های مجلل،کافه های مجلل با نوشیدنی های لوکس و.. اشاره کرد.

با کشتی تفریحی سوپرلوکس MSC آشنا شوید! + عکس در ایرناک

در کنار امکاناتی که هم اکنون گفته شد، این کشتی کروز دارای سالن بازی های مختلف شامل فوتبال، بولینگ، فروشگاه های بزرگ، رستوران مخصوص استیک، اجرای موزیک زنده، جکوزی مخصوص در هر اتاق، اتاق بازی کودکان، بازی های ویدیویی و... می توان اشاره کرد که مهندسین این کشتی کروز برای آرامش و سرگرمی تمام مسافران آن فراهم کرده اند.

با کشتی تفریحی سوپرلوکس MSC آشنا شوید! + عکس در ایرناک

با این حال این کشتی در نوامبر سال جاری، تور بزرگی را با مقاصد گردشگری مختلفی خواهد داشت که قطعا می تواند یکی از مسافرت های رویایی برای هر یک از ما باشد.

بازدید : 373 بار
با کشتی تفریحی سوپرلوکس MSC آشنا شوید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,960