اخیرا تیم ساختمانی برای ساخت و ساز این مدرسه حضور پیدا کردند که در حین خاک برداری با چیزی عجیب روبرو شدند! این تیم موفق به کشف جسد دفن شده یک کروکدیل شدند .

کشف جسد کروکدیل غول پیکر زیر کلاس درس!

مدرسه ای به نام " Ysgol Gynradd Gymraeg Bodringallt " واقع در ولز جنوبی انگلستان، یکی از پرحاشیه ترین مدارس است که پشت آن یک داستان جالب و شوکه کننده ای وجود دارد. شایعه ای در این مدرسه وجود داشت که در زیر خاک آن یک کروکدیل دفن شده است! این داستان توسط برخی یک داستان خیالی تصور می شد!کشف جسد کروکدیل غول پیکر زیر کلاس درس! + عکس در ایرناک کشف جسد کروکدیل غول پیکر زیر کلاس درس! + عکس در ایرناک

اما اخیرا تیم ساختمانی برای ساخت و ساز این مدرسه حضور پیدا کردند که در حین خاک برداری با چیزی عجیب روبرو شدند! این تیم موفق به کشف جسد دفن شده یک کروکدیل شدند که توانست اعتقاد برخی که این داستان را یک داستان خیالی تصور می کردند را به حقیقت تبدیل کند.

کشف شوکه کننده تمساح دفن شده زیر کلاس درس

دکتر نیل پاک همیشه داستان دفن شدن یک کروکدیل را در این مدرسه رد می کرد که نهایت صبح روز 5 شنبه وارد مدرسه شد و با بقایای یک کروکدیل دفن شده در راه رو مدرسه روبرو شد که توسط تیم عملیاتی ساختمانی استخراج شده بود. اعتقاد بر این است که این موجود در دهه 1920 میلادی توسط یک سرباز محلی که در جنگ جهانی اول خدمت می کرد، به این مدرسه داده شده بود.

کشف شوکه کننده تمساح دفن شده زیر کلاس درس

کشف شوکه کننده کروکدیل دفن شده زیر کلاس درس

به همین دلیل این داستان که در ابتدا داستانی خیالی تصور می شدف این روزها یکی از پرحاشیه ترین داستان ها را به نام خود کرده است و مقامات این مدرسه اعلام کردند که هنوز علت دقیق این داستان کشف نشده است و با کشف بقایای این موجود، قصد دارند تا هر چه جدی تر به دنبال علت تحویل این کروکدیل به مدرسه، باشند.

بازدید : 241 بار
کشف جسد کروکدیل غول پیکر زیر کلاس درس! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,910