دختربچه 10 ساله ای به نام " بو راکچینگ از کامبودیا متاسفانه از بدو تولد با بیماری خاصی که بسیار نادر است به دنیا آمد که این بیماری تمام کودکی او را تسخیر کرده است و اجازه بازی و تفریح را نمی دهد!

کودک دانش آموز که 60 ساله بنظر می رسد!

دختربچه 10 ساله ای به نام " بو راکچینگ از کامبودیا متاسفانه از بدو تولد با بیماری خاصی که بسیار نادر است به دنیا آمد که این بیماری تمام کودکی او را تسخیر کرده است و اجازه بازی و تفریح را نمی دهد! این بیماری دختر 10 ساله را به دلیل افتادگی و ایجاد چروک بیش از حد تبدیل به یک پیر زن 60 ساله کرده است.کودک دانش آموز که 60 ساله بنظر می رسد! در ایرناک کودک دانش آموز که 60 ساله بنظر می رسد! در ایرناک

دلایلی که برای این بیماری تشخیص داده شده اند ، پیری زودرس ، لیپودیستروفی پیش رونده و کوتیس لاگزا می باشند که بی شک او مبتلا به یکی از این 3 بیماری می باشد و به همین دلیل در این سن کم چنین زندگی سخت و دشواری را در حال تحمل می باشد. بو هرگز هیچ معالجه ای انجام نداده است.

کودک دانش آموز که 60 ساله بنظر می رسد!

او توسط دوستان و هم سن و سال های خود طرد شده است چرا که او مبتلا به بیماری دردناکی می باشد و از این رو حتی گاها نیز او را مورد تمسخر قرار می دهند. این در حالی است که حتی خواهر و یا برادر او ، آنرا بجای خواهر ، پیرزن صدا می کنند که در روحیات او تاثیرگذار بوده است.

دانش آموز 10 ساله در جسم انسان 60 ساله!

بو در طی سخنانی این گونه گفت : " من چهره زیبا می خواهم. می خواهم جراحی کنم. دوستانم من را تمسخر می کنند. در میان همه برادران و خواهرانم ، من تنها فرد با چهره پیر هستم. همه آنها چهره جوان دارند. آنها من را بجای خواهر ، مادر بزرگ نامیده اند. من از آنها خواستم تا ادامه ندهند ، اما باز آنها طعنه میزنند."

دانش آموز 10 ساله در جسم انسان 60 ساله!

دانش آموز 10 ساله در جسم انسان 60 ساله!

اما یک راهب بودایی در طی سخنانی پیش بینی عجیبی را اعلام کرد و آن هم این بود که او در زندگی قبلی و گذشته اش کار نامناسبی را مرتکب شده است و به همین دلیل چنین اتفاقی برای او افتاده است. از قرار معلوم گویی بو نیز این پیش بینی را قبول کرده است!

بازدید : 813 بار
کودک دانش آموز که 60 ساله بنظر می رسد!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,140