اخیرا زمانیکه یک کودک یک ساله چینی که هنوز نام او مشخص نشده است، با درد شدید در معده و استفراغ شدید به بیمارستانی واقع در منطقه " شان دونگ " چین منتقل شد که نتایج عکسبرداری نشان داد او توپ های سنگی را بلعیده است.

چیز عجیبی که کودک یک ساله چینی بلعیده بود!

یکی از بزرگترین و مهم ترین اتفاقات خوشایندی که می تواند برای هر یک از ما رخ دهد ، متولد شدن نوزادی است که می تواند با عطر و بوی خود تمام محیط خانه را متحول می کنند و از همان ابتدا می توانند موجب اتفاقاتی خوشایند دیگری شوند.چیز عجیبی که کودک یک ساله چینی بلعیده بود! + عکس در ایرناکچیز عجیبی که کودک یک ساله چینی بلعیده بود! + عکس در ایرناک

اما ممکن است برخی از والدین مسئولیت سنگین خود را متعلق به زمان بارداری بدانند و این در حالی است که اصلی ترین مسئولیت های والدین متعلق به بعد از دوران بارداری می باشد. با این وجود والدین باید بعد از تولد کودک ، مسئولیت سنگینی را متحمل شوند تا به نوزاد آنها آسیب های مختلفی وارد نشود و شخصیت آنها به خوبی شکل بگیرد.

کودکان به دلیل آنکه از دنیایی وارد دنیایی دیگر می شوند و با دنیای جدید خود آشنایی کافی ندارند ، سعی بر این دارند تا بتوانند با این محیط هر چه بهتر و سریعتر اشنا شوند. به همین دلیل ممکن است کارهایی را انجام دهند که شاید به قیمت جانشان تمام شود و مهم ترین نقش و وظیفه را والدین را دارند.

خارج کردن توپ های آهنربا از شکم کودک!

خارج کردن توپ های آهنربا از شکم کودک!

برای مثال اخیرا زمانیکه یک کودک یک ساله چینی که هنوز نام او مشخص نشده است ، با درد شدید در معده و استفراغ شدید به بیمارستانی واقع در منطقه " شان دونگ " چین منتقل شد که نتایج عکسبرداری نشان داد او توپ های سنگی را بلعیده است و به همین دلیل متخصص اطفال " دکتر ژانگ ژنگمائو " در طی عمل جراحی شروع به خارج کردن توپ های آهنین از معده او کرد!

خارج کردن توپ های آهنربا از شکم کودک!

با این حال او در طی مصاحبه ای گفت که این کودک توپ های آهنربایی که دارای مغناطیس زیادی بود را بلعیده بود و می توانست بسیار خطرناک باشد چرا که ممکن بود در بدن او منتقل شود و منجر به آسیب های مختلفی شود و خوشبختانه او درمان شد و توانست بهبودی کامل را پیدا کند.

خارج کردن توپ های آهنربا از شکم کودک!

خارج کردن توپ های آهنربا از شکم کودک!

واکنش مادر ناشناخته این کودک هم این بود که علت اصلی این اتفاق او بوده است و باید بیشتر به فرزند خود توجه می نمود تا شاهد چنین چیزی نمی بود!

چیز عجیبی که کودک یک ساله چینی بلعیده بود! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,330