کشور لوکزامبرگ، کشوری کوچک در غرب اروپا است که دارای مرز مشترکی با آلمان، فرانسه و بلژیک می باشد که این گردباد توانست خسارت های بسیار زیادی را به لوکزامبرگ، هلند و فرانسه وارد سازد.

عمق فاجعه گردباد سهمگین در لوکزامبورگ

پدیده های طبیعی یکی از پر حاشیه ترین سوانحی هستند که سالانه در اقصی نقاط جهان رخ می دهند و می توانند خسارت های شدیدی را وارد سازند که اخیرا گردباد بسیار وحشتناکی که یکی از پدیده های طبیعی است در لوکزامبرگ رخ داد که شهروندان این کشور در طی پست هایی مختلف این صحنه وحشتناک را در صفحات خود آپلود کردند.عمق فاجعه گردباد سهمگین در لوکزامبورگ + عکس در ایرناک عمق فاجعه گردباد سهمگین در لوکزامبورگ + عکس در ایرناک

کشور لوکزامبرگ، کشوری کوچک در غرب اروپا است که دارای مرز مشترکی با آلمان، فرانسه و بلژیک می باشد که این گردباد توانست خسارت های بسیار زیادی را به لوکزامبرگ، هلند و فرانسه وارد سازد. از مهم ترین خسارت های وارده می توان به درختان، ساختمان ها، کشته شدن چندین تن، آسیب دیدن خیابان ها و.. اشاره کرد.

گردباد لوکزامبورگ

اکثر پست هایی که از این سانحه در رسانه های مختلف منتشر شد، متعلق به آمستردام هلند و پتانژ لوکزامبرگ و بخش هایی از کشور فرانسه می باشد که تصاویر و پست های دراماتیک را منتشر نمودند. این پست ها بیشتر متشکل شده از وسایل پراکنده در خیابان ها، آسمان خاکستری، درختان از زمین جدا شده، ساختمان ها و... می باشد که واقعا تصاویر دردناکی می باشد.

گردباد لوکزامبورگ

بر اساس گزارش ها شش نفر در مناطق مختلف لوکزامبرگ آسیب دیده اند و به گزارش RTL، بیشترین خسارت ها به جاده ها، علائم رانندگی، سقف خانه ها، قطع برق جاده ها، درختان از زمین جدا شده وارد شده است و پلیس در طی اطلاع رسانی ای اعلام کرد که مردم به هیچ وجه نباید در بخش جنوبی کشور رانندگی کنند.

گردباد لوکزامبورگ

گردباد لوکزامبورگ

این تصاویر و پست هایی که توسط شهرندان لوکزامبرگی و فرانسوی در رسانه های مجازی منتشر شد، توانست با حواشی و واکنش های دردناکی روبرو شود که واقعا می توان عمق فاجعه را از این تصاویر مشاهده نمود.

بازدید : 109 بار
عمق فاجعه گردباد سهمگین در لوکزامبورگ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,510