حدود 250 مسافر، به دلیل نبود افسران و مسئولین فرودگاه تقریبا 16 ساعت معطل شدند.درجه حرارت درون هواپیما، به یک دفعه تا سطح ناراحت کننده و غیر قابل تحملی افت کرد.

گرفتار شدن مسافران در داخل هواپیما در دمای 30 درجه زیر صفر!

هواپیمای بوئینگ 777 در بعداز ظهر شنبه ، نیوآرک واقع در نیوجرسی را به مقصد هنگ کنگ (به مسافت 8000 مایل) ترک کرد اما بعد از اینکه یک مسافر بیمار شد ، پس از سه ساعت و نیم پرواز ، مجبور به فرود اضطراری شد او از فرودگاه گوس بی ، که یک پایگاه هوایی است ، پرواز کرد و در یکی از فرودگاه های کانادا قصد فرود آمدن کرد.گرفتار شدن مسافران داخل هواپیما در دمای 30 درجه زیر صفر! + عکس در ایرناکگرفتار شدن مسافران داخل هواپیما در دمای 30 درجه زیر صفر! + عکس در ایرناک

اما همانطور که در این بخش گوناگون از همه جا در سرگرمی ایرناک خواهید خواند به دلیل یک خطا و مشکل مکانیکی قادر به نشستن نبود.باورها بر این است که درب هواپیما به دلیل شرایط بد هوایی (-30 درجه سانتی گراد) ، منجمد شده بود و باز نمی شد.

گرفتار شدن مسافران داخل هواپیما

مسافران 13 ساعت داخل هواپیما ماندند

حدود 250 مسافر ، به دلیل نبود افسران و مسئولین فرودگاه تقریبا 16 ساعت معطل شدند.درجه حرارت درون هواپیما ، به یک دفعه تا سطح ناراحت کننده و غیر قابل تحملی افت کرد.

شاهدان گزارش دادند که : مهمانداران فورا به مسافران پتو دادند ، اما باز هم مسافران خشمگین و ناراحت بودند.مسافران خسته شده بودند و طاقتشان تمام شده بود و دلیل پرخاشگری هایشان همین بوده است. بالاخره بعد از 16 ساعت ، یک هواپیمای جدید و امدادگر رسید و مسافران مجبور شدند با اتوبوس به قسمت دیگری از فرودگاه بروند ، تا سوار بر هواپیمای دیگر شوند.

هواپیمای جدید آنها را به نیوآرک (4 صبح روز یکشنبه) برگرداند.

مسافرانی که داخل هواپیما ماندند

گرفتار شدن مسافران 13 ساعت در داخل هواپیما

یکی از مسافران عصبانی توییت کرده است که : حالا ما از این هواپیما پیاده می شویم تا سوار هواپیمای جدید شویم و به نیوآرک بازگردیم.باز هم ، زمان زیادی طی شد تا درب هواپیما بسته شود.

بسیاری از افراد شرق و یا شمال کانادا ، به دلیل یخ زدگی ها و بارش های سنگین برف که تعداد پروازها را کاهش داده است ، اذیت میشوند.

چندی بعد از این ماجرا ، سخنگوی این شرکت هواپیمایی ، بارها از مردم عذر خواهی کرد و اظهار داشت که : تمام این اتفاقات به دلیل اوضاع اورژانسی مسافر و هم چنین مشکلات فنی و شرایط آب و هوایی رخ داد.

گرفتار شدن مسافران داخل هواپیما در دمای 30 درجه زیر صفر! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,170