خانم 45 ساله ای به نام " کورین بستاید " بلژیکی در طی تصادفی تلخ، در جنگل های دور افتاده ای در اتومبیل خود گیر افتاد و این در حالی بود که او آسیب بسیار زیادی را در ستون فقرات خود تجربه کرده بود و قدرت خارج شدن از اتومبیل را نداشت.

عاقبت گیر افتادن 6 روزه مادر در ماشین!

این روزها کره زمین در حال تجربه کردن گروم ترین روزها است که بی شک در فرایند انجام گیری کارها بسیار موثر و تاثیرگذار بوده که به دلیل آن شاید نتوانیم کارهای روزمره را به خوبی انجام دهیم. از این رو برخی قوانین وجود دارند که باید آنها را در این فصل گرم سال رعایت کنیم تا شاهد آسیب های غیر قابل جبرانی نباشیم.عاقبت گیر افتادن 6 روزه مادر در ماشین! + عکس در ایرناک عاقبت گیر افتادن 6 روزه مادر در ماشین! + عکس در ایرناک

برای مثال یکی از مهم ترین و اصلی ترین اتفاقاتی که به شدت در حال رخ دادن است، گیر افتادن حیوانات و کودکان در گرمای طاقت فرسای اتومبیل هستند که گاها می تواند به قیمت جان آنها تمام شود. این در حالی است که فضای محبوس اتومبیل می تواند در چند ساعت به بیش از 40 درجه سانتی گراد برسد که قطعا دمای بسیار زیادی می باشد.

اما خانم 45 ساله ای به نام " کورین بستاید " بلژیکی در طی تصادفی تلخ، در جنگل های دور افتاده ای در اتومبیل خود گیر افتاد و این در حالی بود که او آسیب بسیار زیادی را در ستون فقرات خود تجربه کرده بود که به همین دلیل قدرت خارج شدن از اتومبیل را نداشت. با وجود کمبود آب کافی بدن، او توانست هوشیار باقی بماند و برای رفع عطش از آب باران استفاده کرد.

عاقبت گیر افتادن 6 روزه مادر در ماشین! + عکس در ایرناک

با این حال این روزها و ساعت های تلخ به مدت 6 روز طول کشید که بعد از گزارش خانواده او به پلیس، اطلاع رسانی شد و خوشبختانه یکی از ساکنان منطقه بعد از اطلاع رسانی جان این خانم را نجات داد و سپس به بیمارستان منتقل شد! کورین بعد از انجام عملیات اولیه توسط پزشکان، این گونه گفت که به شدت می ترسید تا کسی اقدام به یافتن او نکند.

عاقبت گیر افتادن 6 روزه مادر در ماشین! + عکس در ایرناک

او در طی مصابه ای به رسانه ها این گونه گفت:" شب اول تلفن من شارژ داشت. زنگ زدم. من سعی کردم حرف بزنم، اما نتوانستم حرف بزنم چون بازوی من درد شدیدی داشت. با این حال او هم اکنون در حال درمان و بهبودی می باشد.

بازدید : 296 بار
عاقبت گیر افتادن 6 روزه مادر در ماشین! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,990