نشستن بیش از حد با مشکلات قلبی عروقی در فرد نیز مرتبط است و خطر دیابت را در خانم ها بالا می برد و همچنین ممکن است باعث مشکلات مغزی نیز بشود.

خطر حقیقی در مورد اثرات زیان بار به شرایط سلامتی فعلی شما ، نوع و زمانی که در معرض هوای آلوده بوده اید ، بستگی دارد میزان بالای هوای آلوده می تواند موجب مشکلات سلامتی شود که در این بخش از سلامت ایرناک به آنها خواهیم پرداخت .

در این بخش از سلامت ایرناک قصد داریم یکی از روش های مشهور چینی ها برای کاهش سریع فشارخون تنها در 5 دقیقه را به شما آموزش دهیم پس با ما همراه شوید.

ادامه این بخش از ایرناک را حتما با دقت مطالعه کنید تا دلیل خواب های نا آرام خود و از وجود مشکل جسمی و روحی خود مطلع شوید.

بنا به گفته متخصصان و دانشمندان حوزه پزشکی قانونی، تجزیه بدن انسان از حدود 4 دقیقه بعد از فوت شخص شروع می ‎شود و در چهار مرحله انجام می ‎شود :تجزیه داخلی، باد کردن، پوسیدگی و تجزیه اسکلت .

باغبانی فعالیتی مثبت است که می ‎توانید در اوقات فراغت خود انجام دهید که علاوه بر سرگرم کردن شما، برای سلامتیتان نیز مفید است .در این قسمت از سایت ایرناک به برخی فواید روحی و روانی باغداری و باغبانی خواهیم پرداخت .

افرادی که خودشان در دوران کودکی مورد اذیت و آزار اطرافیان شان قرار گرفته اند، به احتمال زیاد همین رفتارها را به فرزندانشان منتقل می کنند. پس در یک جمله سلامت روان کودکان ناشی از رفتار والدین در خانواده است.

حتی بعد از شستشو تمیز، مسواک می تواند آلوده به ارگانیسم های بالقوه بیماری زا باقی بماند خوشبختانه، با تمیز کردن مناسب و عادات ذخیره سازی، نگرانی شما در مورد حفظ یک مسواک تمیز را می توان کنار زد.

صفحه1 از39
کاربران آنلاین : 1,990