تا کنون شاید دهها راه برای غلبه بر استرس شناخته اید اما روش های غیر معمولی هم برای رفع سریغ استرس و اضطراب وجود دارد که نتیجه ی باورنکردنی دارند. راه هایی برای مبارزه با اضطراب وجود دارد که در ادامه این بخش از ایرناک خواهید خواند.

بسیاری از این نوع فراموشی ها جدی نیستند. کمبود خواب ، برخی داروها ، حتی استرس می توانند باعث ضربه کوتاه مدت به حافظه شوند. ولی خوشبختانه مغز انعطاف پذیر است و این شرایط را تغییر و بهبود می بخشد.

اختلال اضطراب یا اختلال اضطرابی یک بیماری روانی شایع است ، به طوری که بیشتر زنان و میان سالان و افراد سالمند با آن مواجه هستند. اختلالات اضطرابی ، گروهی از اختلالات روانی هستند که دارای نشانه هایی از اضطراب و ترس اند.

از طرفی رابطه ای هم بین اختلال سادیسمی معمولی و سادیسم جنسیتی وجود دارد . افراد مبتلا به سادیسم جنسیتی معمولا رفتارهایی مثل تحقیر ساختن و مغلوب کردن دیگران را از خود نشان می دهند.

یک تئوری اساسی در مورد انرژی درمانی شامل انسداد انرژی و یا عدم تعادل آن است که در نهایت منجر به بروز بیماری می‎شود که مهم ترین اشکال انرژی درمانی شامل موسیقی درمانی ، لمس درمانی و ریکی است .

داشتن سلامت روان تمامی ابعاد زندگی شما را در بر می گیرد و احساس و حتی بر طرز فکر شما نیز تاثیر بسزای را دارد.

کمبود خواب علل بسیاری دارد عللی چون استرس زیاد روزمره زندگی ، نگرانی در کسب و کار و غیره میتواند منجر به بی خوابی شوند به عبارت دیگر به دلیل مشکلات روزمره و دغدغه هایی که داریم ، مجبور به خواب و تفریح کمتری هستیم.

عمل و واکنش انسان همیشه مبتنی بر نوع احساس آن می باشد. با هر گونه تجربه ، انسان ها احساساتی مانند شادی ، خوشحالی ، غم و افسردگی را کسب می کنند.

صفحه1 از18
کاربران آنلاین : 8,020