اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز متولد شده اند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک را از دست ندهید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پادری با بازی هومن برق نورد، امیرحسین رستمی و بهنام تشکر با شما در ایرناک خواهیم بود.

سیما تیرانداز بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی جدید از نمایش بانوی آوازخوان که به تازگی روی صحنه برده است به روز کرد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

سری جدید و جذاب عکس های بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی از عکس جدید بهنوش طباطبایی تا چهره جدید الناز حبیبی را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

پخش سریال بی قرار به کارگردانی فلورا سام تا پایان این هفته از دی ماه ادامه دارد و از شنبه آینده سریال جدیدی در شبکه دو سیما روی آنتن میرود.

فصل سوم سریال ستایش که چند وقتی است تصویربرداری خود را در تهران آغاز کرده است با حضور بازیگرانی چون فریبا نادری ، سیما تیرانداز و داریوش ارجمند جلوی دوربین رفت.

در ادامه با بیوگرافی سیما تیرانداز بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون به همراه عکسهای خانوادگی سیما تیرانداز با شما در ایرناک

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 3,220