عکس هایی از سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در کنار همسر و پسرش را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

فصل جدید شام ایرانی به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب با حضور بازیگران ایرانی و چهره های خارجی بعد از گذشت 8 سال از فصل اول این برنامه و تغییر در رویکرد مقابل دوربین میرود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سلفی با دموکراسی دهمین ساخته علی عطشانی با داستانی ماورایی و حضور بازیگران سرشناس با شما در ایرناک خواهیم بود.

سلفی با دموکراسی به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی و نویسندگی مسعود و امیرعلی احمدیان است که تصویربرداری آن آغاز شده است و سیما تیرانداز بازیگر جدیدی است که به تازگی به این پروژه سینمایی پیوست.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز متولد شده اند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک را از دست ندهید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پادری با بازی هومن برق نورد، امیرحسین رستمی و بهنام تشکر با شما در ایرناک خواهیم بود.

سیما تیرانداز بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی جدید از نمایش بانوی آوازخوان که به تازگی روی صحنه برده است به روز کرد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 3,990