در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دشمنان اولین ساخته علی درخشنده با بازی ندا جیرئیلی و رویا افشار با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فلیم سینمایی تشریفات به کارگردانی و بازی مهدی فخیم زاده ا شما در ایرناک خواهیم بود.

درادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی اولین امضا برای رعنا به کارگردانی و تهیه کنندگی علی ژکان با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی امیر با بازی میلاد کی مرام و سحر دولتشاهی به کارگردانی نیما اقلیما با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی پوست ساخته برادران ارک با شما در ایرناک خواهیم بود.

پیمان معادی در سالهای ابتدایی فعالیتش نویسندگی فیلم هایی چون آواز قو ، عطش ، کما ، کافه ستاره ، شام عروسی و ماتیک را برعهده داشت و در اولین تجربه بازیگری اش با اصغر فرهادی در درباره الی همکاری کرد.

بابک حمیدیان بازیگر جوان کشورمان که تجربه بازی در دنیای سینما ، تلویزیون و تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد در اتفاقی متفاوت تهیه کنندگی یک فیلم سینمایی را برعهده گرفت.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم ناک اوت ساخته جدید فرناز امینی با داستانی کاملا زنانه و حضور بازیگران سرشناس سینما با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از88
کاربران آنلاین : 6,080