حواشی و اخبار سینما

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی محمود رضوی مهرماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد و قرار بود که هفته سوم فروردین ماه به نمایش خانگی آید اما توزیع این فیلم با تاخیر مواجه شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سلفی با دموکراسی دهمین ساخته علی عطشانی با داستانی ماورایی و حضور بازیگران سرشناس با شما در ایرناک خواهیم بود.

فیلم سینمایی سلفی با دموکراسی به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی مهرماه سال گذشته مقابل دوربین رفت و آذرماه به ایستگاه پایانی تصویربرداری رسید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی راند چهارم به نویسندگی و کارگردانی علیرضا امینی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم پینوکیو ، عاموسردار و رییسعلی به کارگردانی سیدرضا صافی و تهیه کنندگی ناصر عنصری محصول سال 1394 با شما در ایرناک خواهیم بود.

در روزهای پایانی سال مروری بر این فیلم ها داشتیم که توصیه میکنیم با این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه باشید تا شما را با بازیگران پرکار سینمای ایران در سال 98 بیشتر آشنا کنیم.

بازی هادی حجازی فر در یک نقش متفاوت در سریال دوپینگ بهانه ای شد تا مروری بر متفاوت ترین نقش های این بازیگر در سینما و تلویزیون داشته باشیم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه ما باشید.

فیلم عروسی مردم با بازی نازنین بیاتی و شکیب شجره در نقش های اصلی دومین فیلم مجید توکلی است که به زودی به اکران در سینماها خواهد رسید.

کاربران آنلاین : 7,110