در ادامه با معرفی بازیگران فیلم عنکبوت و خلاصه داستان و عکسهای فیلم عنکبوت با سما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم هزارتوو با نام قبلی لابیرنت با نقش متفاوت شهاب حسینی و بازی چهره های سرشناس دنیای هنر با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه رسمی فیلم شاه کش با انتشار پستی پوستر جدید این فیلم رونمایی کرد و خبر از اکران این فیلم از چهارشنبه در سینماهای کشور داد.

فیلم سینمایی لامینور ساخته جدید داریوش مهرجویی بعد از چند سال دوری از سینما است که با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر و کاوه آفاق خواننده راک جلوی دوربین خواهد رفت.

جهانگیر الماسی بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از 10 سال دوری از سینما با فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به دنیای سینما بازگشت.

مردن در آب مطهر ساخته جدید برادران محمودی است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر در حال ساخت است و بعد از معرفی علی شادمان دیگر بازیگران این فیلم سینمایی از سوی روابط عمومی فیلم معرفی شدند.

مست عشق فیلم سینمایی جدید حسن فتحی است که تولید مشترک ایران و ترکیه با داستانی از زندگی مولانا جلال الدین محمد بلخی و شمس تبریزی است .

فیلم ملاقات با جادوگر به تهیه کنندگی حمید اعتباریان و بازنویسی امیرمهدی ژوله با بازی مانی حقیقی اولین تجربه کارگردانی حمید بهرامیان بازیگر سریال از یادها رفته است.

صفحه1 از70
کاربران آنلاین : 5,100