در این قسمت از رازهای موفقیت در ایرناک قصد داریم که به شما راه هایی را معرفی کنیم که از طریق آن بتوانید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

 در ادامه نحوه ساخت و حذف اکانت cPanel در نمایندگی هاست و مدیریت وب هاستینگ یا WHM را در ایرناک آموزش خواهیم داد.

به طور کلی، سایت هایی که نیاز به خواندن و نوشتن داده ها در سطح وسیعی دارند، بیشتر باید مراقب I / O باشند. چون افزایش میزان I/O Usage برای یک وب سایت درسرساز خواهد بود.

روش تبلیغات پاپ آپ از روش های تبلیغاتی است که به طور دقیق به صورت پنجره های تبلیغاتی در مرورگر وب نمایان می شود. در حقیقت وقتی کاربر، وبسایتی را باز می کند، هر گاه روی قسمتی از سایت کلیک کرده یا اسکرول نماید.

فعالیت کلیک غیر واقعی شامل هر نوع کلیک و یا اثرات ناشی از آن است که می‌تواند به صورت مصنوعی و ساختگی هزینه های تبلیغاتی آگهی دهنده یا درآمد ناشر آگهی را افزایش دهد.

با قرار دادن کد Rich Snippets در وب سایتتون به نتایج جستجوی خود یک ظاهر منحصر به فرد میدید و محتوای نسبی سایت شما رو در نتایج جستجو نشون می ده.

مسئله بسیاری از کاربران در زمان نصب جوملا به خصوص نصب جوملا به همراه اطلاعات نمونه ، گیر کردن در مراحل ایجاد جداول دیتابیس میباشد ، این مشکل بسیار راه کار ساده ای دارد در ادامه مطلب با چند ویرایش در فایل php.ini میتوانید این مسئله را رفع نمایید.

چطور ممکن است که برخی از سایت ها با طراحی ساده ای که دارند جزء سایت های محبوب شده و رتبه جهانی بالایی بدست بیاورند!سایت هایی مانند گوگل و فیسبوک ؛چه عواملی باعث موفقیت یک سایت می شود؟

صفحه1 از5
کاربران آنلاین : 3,620