مطالب و ترفندهای کاربردی طراحی وب

در عالم وبمسترها گرفتن بک لینک یکی از کارهای سخت و دشوار به حساب می آید. از طرفی باید بصورت دوره ای بک لینک های با کیفیت دریافت کرد تا ارزش سایت نزد گوگل بالا رود.

الگوریتم های امتیازی گوگل کار خود را از دسامبر سال 2000 تغییر داده است و همچنین قسمت ابزاری خود را گسترده کرده که به آن تولبار می گویند.. آپدیت کردن این تولبار دریایی از تغییرات را در صنعت سئو به وجود آورده است.

اگر شما قصد دارید اقدام به مشاهده سورس سایت در موبایل کنید ، جای نگرانی نیست چرا که در ادامه این آموزش از ایرناک می توانید با ساده ترین روش ممکن اقدام کنید. همراه ما باشید.

خطای ۴۰۴ (HTTP 404) یکی از کدهای وضعیت پروتکل انتقال ابرمتن می‌باشد که با عنوان خطای «یافت نشد» (Not Found) شناخته می‌شود. بدین معنی که سرور وب نمی‌تواند منبع درخواستی را پیدا کند.

خطای 500 سرور داخلی یک کد وضعیت HTTP بسیار کلی است و بدان معنا می باشد که در سرور وب سایت چیزی اشتباه پیش رفته است و با وجود این خطا ، سرور نمی تواند تشخیص دهد که این خطا دقیقا چیست و به چه علت پیش آمده است.

بهترین و پرسرعت ترین سامانه جستجوی دامنه با گسترده ترین تعداد انتخاب پسوند در ایران اکنون در ایرناک

گوگل قصد دارد سایت هایی که در کروم دیر بارگذاری می شوند را با «نشان شرمندگی» (Badge of Shame) علامت گذاری کند.

در این مطلب از ایرناک می خواهیم به شما کاربران عزیز آموزش دهیم که چگونه می شود در سی پنل، دایرکت ادمین و پلسک می شود یک دیتابیس ایجاد کرد.

کاربران آنلاین : 7,260