اگر شما قصد دارید اقدام به مشاهده سورس سایت در موبایل کنید ، جای نگرانی نیست چرا که در ادامه این آموزش از ایرناک می توانید با ساده ترین روش ممکن اقدام کنید. همراه ما باشید.

خطای ۴۰۴ (HTTP 404) یکی از کدهای وضعیت پروتکل انتقال ابرمتن می‌باشد که با عنوان خطای «یافت نشد» (Not Found) شناخته می‌شود. بدین معنی که سرور وب نمی‌تواند منبع درخواستی را پیدا کند.

خطای 500 سرور داخلی یک کد وضعیت HTTP بسیار کلی است و بدان معنا می باشد که در سرور وب سایت چیزی اشتباه پیش رفته است و با وجود این خطا ، سرور نمی تواند تشخیص دهد که این خطا دقیقا چیست و به چه علت پیش آمده است.

گوگل قصد دارد سایت هایی که در کروم دیر بارگذاری می شوند را با «نشان شرمندگی» (Badge of Shame) علامت گذاری کند.

در این مطلب از ایرناک می خواهیم به شما کاربران عزیز آموزش دهیم که چگونه می شود در سی پنل، دایرکت ادمین و پلسک می شود یک دیتابیس ایجاد کرد.

اگر شما هم قصد دارید تم سایت خود را عوض کنید و یا نمی دانید چگونه اینکار را انجام دهید بهتر است این مقاله را بخوانید. در این آموزش، در بخش اول یاد می دهیم که چگونه یک تم روی جوملا نسخه ۲٫۵، و در بخش دوم برای جوملا 3

شما با استفاده از وردپرس می توانید سایت شخصی خود را بسازید و با دیگران اشتراک بگذارید. شما ابتدا برای ایجاد یک وب سایت یاد بگیرید که چگونه وردپرس را نصب کنید که در این مقاله آموزش نصب وردپرس روی هاست را می دهیم.

ما در این آموزش می خواهیم یاد دهیم که چگونه می توان یک تم را روی سیستم وردپرس نصب کنید.

صفحه1 از6
کاربران آنلاین : 4,860