علت های گوناگونی وجود دارد که زوجینی که با هزار امید و آرزو ازدواج می کنند ، در کوتاه مدت ، تصمیم بر جدا شدن می گیرند و بدترین راه  ممکن را برای آینده زندگی مشترک شان انتخاب می کنند. با این بخش از ایرناک همراه شوید تا بدانید علت طلاق های زودهنگام چیست ؟

رفتارهای اشتباهی که ممکن است هر کدام از ما مرتکب شویم بدون آنکه بدانیم همین ها عاملی برای طلاق می شوند ، پس با آگاهی بیشتر از جدایی جلوگیری کنیم.

برخی علایم و نشانه ها هستند که پایان زندگی مشترک را نشان می دهند که باید آنها را شناخت و جدی گرفت ؛ برای اطلاع بیشتر و کامل تر از این علائم توصیه می کنیم این بخش از ایرناک را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

دامادی که در شب عروسی عروس را طلاق داد قبل از آن تصور دیگری از عروس داشت که با به هم خوردن تصوراتش و متوجه شدن نکاتی تصمیم به طلاق گرفت.

طلاق در سنین پایین ممکن است باعث آسیب دیدن دلبستگی و ضربه های روحی و در سنین بیشتر باعث بی اعتمادی یا تخریب باورهای فرزندتان نسبت به زندگی شود.

درباره طلاق با فرزندان خود صحبت کنید. بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که طوری رفتار کنید که گویی هیچ اتفاقی بین شما دو نفر رخ نداده است.

او خیلی چشم و هم چشمی می کند و به محض این که موضوع یا خریدی از سوی یکی از افراد فامیل می بیند نق زدن هایش شروع می شود و تا به خواسته اش نرسد ول کن ماجرا نمی شود.

در این بخش از ایرناک قصد داریم به این موضوع بپردازیم تا بدانید چگونه به آنها خبر دهید که زندگی مشترکتان به پایان رسیده است بدون آنکه استرس بیش از حدی به آنها یا خودتان وارد شود؟

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 5,810