این لباس قدرتمند دارای 1000 اسب بخار و همچنین حداکثر سرعت 89 کیلومتر بر ساعت می باشد که در نوع خود منحصر بفرد می باشد و او آنرا ثبت اختراع کرده است و این برای اولین بار در جهان است.

امروزه ربات هایی ساخته شده اند که شاید بشر در یک قرن گذشته به هیچ وجه چیزی همانند آنرا در سر نداشت.در ادامه این مطلب شما را با برخی از ربات های منحصر بفرد در یک نمایشگاه آشنا خواهیم کرد.

دانشمندان اکنون بر این تمرکز دارند که چگونه از هوا بتوانند آب بگیرند و از مزایای آن استفاده کنند. متاسفانه بیشتر تحقیقات در این مورد هنوز در مراحل اولیه می باشد و اکنون راه های تولید آن به طور کامل فراهم نشده است.

این وسیله رباتیک می تواند برای افراد کم بینا، دوربین و نزدیک بین بسیار موثر واقع شود و در طی چند سال آینده می تواند یکی از پرکاربردترین وسایل در جهان باشند!

شرکت شناخته شده و بزرگ " بریتیش ایرویز " اخیرا از طرح مفهومی و جالبی رونمایی کرد که در دهه های آینده از ایده تخیل به مرحله اجرا خواهد رسید.

بیشتر اختراعات ادیسون به 8 دسته اصلی تقسیم می شود:باتری ها، نیرو و برق الکترونیک، دستگاه ضبط صوت، سیمان، معدن، تصاویر متحرک، تلگراف و تلفن ؛ در ادامه بخش سرگرمی ایرناک با چندین مورد از اختراعات او آشنا خواهیم شد.

فکر می کنید چرا در تابستان هوا گرم و در زمستان هوا سرد است. این بخش از سرگرمی ایرناک با دقت بخوانید تا اگر جایی این سوال را از شما پرسیدند با اطمینان بیشتری پاسخ دهید.

با این وجود روز گذشته " اداره کل ملی هوانوردی و فضا " یا به عبارتی ناسا که یکی از بزرگترین پایگاه های جهان در عرصه هوافضا می باشد، از ایده جالب و مفهومی خود رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود.

صفحه1 از9
کاربران آنلاین : 8,140