در ماه های اخیر حدود 4500 هتل از 87 کشور و 75 طراح جهانی برای مسابقه طراحی هتل های باورنکردنی شرکت کردند که داوران در ماه ژوئیه یک لیست حاوی 259 هتل را رونمایی کردند.

آیا امکان طراحی و ساخته خانه در داخل خانه وجود دارد؟ آیا چنین چیزی تا به حال انجام شده است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت بله! اما تا به حال این ایده توسط طراحی منتشر نشده است.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک جدیدترین هتلی که قرار است در سال 2020 میلادی افتتاح شود، را معرفی کنیم که قطعا طراحی بی نظیر و شوکه کننده ای را دارد.

انستیتوی معماران آمریکایی یا " AIA " یک سازمان ملی و شناخته شده است که اخیرا این مجموعه 12 سازه و ساختمان برتر جهان از نظر طراحی را معرفی کردند و به طراحان آنها جوایزی را اهدا کردند.

برای طراحی یک نمای زیبا باید به فاکتورهای مهمی توجه کنید که در این بخش از ایرناک برخی از این فاکتورهای مهم را آورده ایم.

اخیرا کتابخانه ای جالب و جذاب و در عین حال بسیار منحصر بفرد به نام " OODI " در فنلاند رونمایی شد که برای اولین بار در دسامبر سال 2018 میلادی افتتاح شد و این روزها دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد.

گروه معمار "Rotterdam-based Fundamental " اخیرا از ایده جالب و دیدنی که برج خورشیدی بود در طی اقدامی جالب و دیدنی مدرن خود رونمایی کردند.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با سازه های خارق العاده و منحصر بفرد سال 2019 میلادی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

صفحه1 از6
کاربران آنلاین : 6,310