سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و به نویسندگی نوشین پیرحیاتی سریالی در حوزه دفاع مقدس است که با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر جلوی دوربین رفت.

در ادامه با بیوگرافی کامل عبدالرضا گنجی کارگردان ، تهیه کننده و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی عبدالرضا گنجی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل پویان گنجی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی پویان گنجی با شما در ایرناک خواهیم بود.

فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون عکس های عروسی پسرش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

دریا مرادی دشت بازیگر سریال ویلای من با انتشار عکس هایی از حضور در جشنواره فیلم فجر بالاخره به خبر ازدواجش واکنش نشان داد و عاشقانه هایی برای همسرش نوشت.

در نوزدهمین روز از تیرماه افراد زیادی متولد و درگذشته اند که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 19 تیر اشاره میکنیم.

به بهانه سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر مروری بر چهره ها و بازیگرانی که دختر دارند داشته ایم و تصاویری از آنها را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

در ادامه با بیوگرافی کامل دریا مرادی دشت بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و همسرش پویان گنجی به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی دریا مرادی دشت با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 6,730