ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در شب عید تعمید، در سرمای 15_ برای انجام مراسم این شب به درون حوضچه یخ رفت.

به مناسبت عید تعمید هر ساله مسیحیان روسی خود را برای انجام مراسم مخصوص این شب آماده می کنند.  یکی از رسوم مخصوص این عید ، غسل تعمید است که البته با شدت برودت هوا در روسیه این کار چندان هم آسان نیست.آب تنی پوتین در سرمای 15 درجه زیر صفر! + فیلم در ایرناک آب تنی پوتین در سرمای 15 درجه زیر صفر! + فیلم در ایرناک

مسیحسان ارتدوکس روسیه برای تزکیه نفس خود از گناهان مراسم غسل تعمید را در آب های یخ ادا می کنند. 

به همین مناسبت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شب گذشته در دمای 15- به درون آب رفت و غسل تعمید عیسی مسیح (ع) در حوضچه رو باز در دریاچه سیلگر را به جا آورد که در ویدئوی زیر صحنه هایی از آن نمایش داده شده است. 

 

غسل تعمید

تعمید یکی از هفت آیین مقدس (هفت راز) است که کلیساها و مسیحیان آن را برگزار می کنند. این عمل از قواعد مقدس دینی بود که قبل از مسیح رواج داشت و توسط عیسی جزء فرایض قرار داده شد. تعمید عبارت است از یک نوع شست وشوی خاص که بر حسب نوشته قاموس کتاب مقدس ، از وظایف کلیساست که باید در مورد پیروان خود انجام دهد؛ ولی ، چگونگی این عمل از نظر کاتولیکها و پروتستانها متفاوت است ، پروتستان ها ، آن را وسیله توفیق و سبب وقف در راه خدمت به خدا می دانند ، اما کاتولیک ها معتقدند که این شستشو ، گناه موروثی را از انسان پاک می کند و شیطان را از وی دور می سازد و اگر طفلی بدون تعمید از دنیا برود روح شیطان در وجود او باقی می ماند. تعمید برای اموات نیز مسئله ای است که به اعتقاد برخی مسیحیان انجام می شود و گاهی فردی زنده به جای مرده ای تعمید داده نشده ، تعمید داده می شود.

بازدید : 4,201 بار
آب تنی پوتین در سرمای 15 درجه زیر صفر! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,880