مردی چینی به صورت غیر مجاز مشغول به یک کسب و کار پنهانی است که با حیوانات خانگی پر سر و صدا در ارتباط است.

اقدام وحشیانه چینی‌ها با حیوانات خانگی

یک مرد چینی برای ساکت کردن حیوانات خانگی دست به اقدام عجیبی می‌زند. او در واقع از این راه درآمد کسب می‌کند.اقدام وحشیانه چینی‌ها با حیوانات خانگی + فیلم در ایرناک اقدام وحشیانه چینی‌ها با حیوانات خانگی + فیلم در ایرناک

صاحبان حیوانات خانگی، حیوانات‌شان را نزد او می آورند تا در عرض 5 دقیقه تارهای صوتی‌شان را به صورت غیراصولی جراحی و قسمتی از آن را جدا کند تا صدای حیوان  ضعیف و یا به طور کل خاموش شود. در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که یک زن سگش را برای عمل جراحی نزد او آورده است و او با کشی مخصوص، فک پایین و بالای سگ را می‌کشد تا به تارهای صوتی‌اش آسیب بزند. به این صورت سگ دیگر هیچوقت نمی‌تواند پارس کند.

این مرد ادعا می کند که این کار را زمانی که در فروشگاه حیوانات خانگی مشغول به کار بود فرا گرفته است و از صحیح بودن آن یقین دارد در صورتی که اثبات شده کار او غیر اصولی است و به هیچ عنوان بهداشت در آن رعایت نمی شود.

روشی عجیب برای ساکت کردن حیوانات خانگی/آزار حیوانات در قرآن / شکنجه حیوانات در چین / فیلم کشتن حیوانات در چین / شکنجه حیوانات توسط زنان / کندن پوست حیوانات زنده / شکنجه بچه گربه / کشتن حیوانات توسط زنان

بازدید : 38,741 بار
اقدام وحشیانه چینی‌ها با حیوانات خانگی + فیلم
4.4
out of
5
(
7
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,450