یک شهروند سعودی با مراسم نامتعارفی که برای خوشامدگویی به مهمانان خود به راه انداخت، کاربران را با یکدیگر درگیر کرد.

مرد عربستانی برای استقبال از میهمانان خود دست به اجرای مراسمی عجیب و حرکاتی نامتعارف زد که واکنش بسیاری از سوی کاربران را در پی داشت.توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم در ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم در ایرناک

این مرد آتشی در وسط مجلس به پا کرد و ضمن خواندن اشعاری خاص ، ناگهان از خود بیخود شد و  چفیه اش را از روی سر برداشت و با شدت هرچه تمام به درون آتش پرتاب کرد.

او پس از انجام این کار که موجب حیرت کاربران و همچنین حضار مجلس شد ، سعی داشت با حرکات موزون حین آوازخوانی سنتی ، میهمانان را سرگرم کند.

کاربران شبکه های اجتماعی که از حرکات این شهروند به تعجب آمده بودند در این زمینه با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

یکی از آنها با مسخره کردن مرد سعودی نوشت : با بنده خدا چه کار دارید؟شاید چفیه ای که به عنوان سربند استفاده می کرد ، کهنه شده بود و قصد خرید یکی دیگر را داشته است.

در حالی که عده ای دیگر عنوان کردند : باید به رسوم کهن قبیله ای احترام گذاشته شود.

کاربر دیگری با تمسخر نوشت : شاید برای گرم کردن میهمانانش هیزم کافی نداشته و مجبور شده  است برای روشن نگه داشتن آتش دست به این کار بزند!

yjc

 
بازدید : 4,828 بار
توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,630