در ادامه با بیوگرافی کامل یوسف خسروی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و فیلم متری شیش و نیم به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی یوسف خسروی با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه یوسف خسروی و همسرش(Yosef Khosravi)

  • نام اصلی : یوسف خسروی
  • متولد : 11 فروردین 1385 شهرری
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1397 تاکنون

بیوگرافی کامل یوسف خسروی

یوسف خسروی زاده 11 فروردین 1385 در شهرری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.یوسف خسروی | عکسها و بیوگرافی یوسف خسروی در ایرناک یوسف خسروی | عکسها و بیوگرافی یوسف خسروی در ایرناک

جشن تولد یوسف خسروی

جشن تولد یوسف خسروی

درخشش بازیگر نوجوان متری شیش و نیم در اولین نقشش

متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی یکی از فیلم های در حال اکران سینماهای کشور است که از 26 اسفند 97 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

پدر یوسف خسروی

عکس پدر یوسف خسروی

روایت کارگردان متری شیش و نیم از انتخاب یوسف خسروی

از صدها بازیگر نوجوان تست گرفته بودیم ولی به نتیجه دلخواه نرسیده بودیم تا اینکه یک روز یکی از اقوام بچه های تدارکات با بچه ش اومده بودن دفتر که ما در کمال نا امیدی تصمیم گرفتیم از اون بچه که مهمان ناخوانده بود تست بگیریم. با یوسف حرف زدیم و دوربین رو روشن کردیم و تست شروع شد. در کمتر از یک دقیقه مطمئن شدیم خودشه، دقیقن مثل روزی که مهدی قربانی بازیگر پسربچه ابد و یک روز رو انتخاب کردم. انگار خدا فرستاده بودش برای ما.

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم

داستان بازیگر شدن یوسف خسروی نوجوان متری شیش و نیم

با خوشحالی اعلام کردیم بازیگر نقش پسر بچه پیدا شد و به پدرش هم گفتیم و اون هم خیلی خوشحال شد اما موقع خداحافظی یوسف اومد توی اتاق من در رو بست و گفت:

“می شه با سرنوشت من بازی نکنید؟گفتم مگه من چی کار کردم؟ چرا این حرفو می زنی؟ گفت نمیخوام بازیگر بشم، من می خوام فوتبالیست بشم.”

انقدر قاطع و مصمم گفت که تنها جوابی که می تونستم بهش بدم، جوابی بود که اون می خواست! یعنی باشه. هر طور راحتی!

تشکر کرد و رفت و ما باز هم شروع کردیم به تست گرفتن. دو سه روز گذشت و ما به نتیجه نمی رسیدیم که یک روز یهو دیدم یوسف با پدر نازنینش توی دفتر ظاهر شد و گفت من حاضرم اون نقش رو بازی کنم. نمی دونستم باید خوشحال باشم یا از اینکه یه پسر بچه 10 ساله داره با منت میگه حاضره تو فیلمم بازی کنه، ناراحت باشم! گفتم چی شد نظرت عوض شد؟ گفت به خاطر مامانم. گفتم نمیخوام. من کسیو میخوام که عاشق بازیگری و سینما باشه.

بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره فجر

یوسف خسروی و بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره فجر

گفت مامانم کمی ناراحتی روحی داره و عاشق ابد و یک روزه گفته اگر تو فیلم شما بازی کنم حالش خیلی بهتر میشه. کمی مکث تو نگاه نافذش و بلافاصله شروع تمرین و تست گریم و بازی مقابل نوید و پیمان و عمو فرهاد. هر دفعه توی اون شرایط سخت با سوالایی که می پرسید و تمرکزی که می کرد و بازی ای که ارائه می داد نبوغ و هوشش رو بیشتر به رخ می کشید و نتیجش شد همین چیزی که توی فیلم می بینید. فیلم که تموم شد گفت من عاشق بازی گری و سینما شدم. منتظرم که دوباره باهم کار کنیم.

حسین خسروی برادر یوسف خسروی

حسین خسروی برادر یوسف خسروی

نوید محمدزاده ، پیمان معادی ، فرهاد اصلانی و پریناز ایزدیار به عنوان بازیگر اصلی در فیلم متری شیش و نیم به ایفای نقش پرداختند و یوسف خسروی در اولین تجربه بازیگری در کنار هنرمندانی جلوی دوربین رفت که از همگی از چهره های شناخته شده دنیای هنر هستند.

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم در جشنواره فجر


منابع : ایرناک | یوسف خسروی اینستاگرام/ یوسف خسروی فیسبوک/ صفحه شخصی یوسف خسروی / یوسف خسروی ویکی پدیا/ یوسف خسروی تلگرام/d,st osv,d

بازدید : 5,378 بار
یوسف خسروی | عکسها و بیوگرافی یوسف خسروی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,500