در ادامه با بیوگرافی کامل روزبه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسها و فیلمشناسی روزبه حصاری با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه روزبه حصاری(Roozbeh Hesari)

  • نام : روزبه حصاری
  • متولد : ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ تهران
  • زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • محل زندگی : تهران
  • تحصیلات : لیسانس مهندسی صنایع

بیوگرافی کامل روزبه حصاری

روزبه حصاری متولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ تهران فارغ التحصیل مرکز استعدادهای درخشان و دارای مدرک مهندسی صنایع است.روزبه حصاری | بیوگرافی روزبه حصاری و همسرش در ایرناک روزبه حصاری | بیوگرافی روزبه حصاری و همسرش در ایرناک

روزبه حصاری و برادرش میلاد حصاری

روزبه حصاری و برادرش میلاد حصاری

آغاز فعالیت

وی در سال ۱۳۹۰ در دوره های بازیگری آموزشگاه کارنامه شرکت کرد و فعالیت هنری اش را در تئاتر ، با نمایش «پیتزا جهان» آغاز کرد. از آثار این هنرمند می توان به بازی در نمایش های «برداشت آزاد» و «بالاخره این زندگی مال کیه؟» اشاره کرد.

او همچنین کارگردانی نمایشی را با نام «بن بست» ، نوشته ی ریچارد پارسونز ، را بر عهده داشته است. همچنین بازی در تئاتر «تقدیربازان» به کارگردانی سیما تیرانداز از دیگر فعالیت های هنری وی بشمار می آید.

روزبه حصاری و سیما تیرانداز

روزبه حصاری و سیما تیرانداز

افتخارت روزبه حصاری

این هنرمند ، نامزدی جایزه ی بهترین کارگردانی و دریافت تندیس بهترین بازیگر مرد برای نمایش «مرگ در می زند» ، را از جشنواره ی تئاتر امید در کارنامه ی هنری اش دارد.

روزبه حصاری و نیلوفر کوخانی

روزبه حصاری و نیلوفر کوخانی

روزبه حصاری و الهه حصاری

از نسبت روزبه حصاری و الهه حصاری هیچ خبر موثقی منتشر نشده است.

روزبه حصاری و الهه حصاری

روزبه حصاری و الهه حصاری

روزبه حصاری در سریال یادآوری

حصاری از میان تعداد زیادی متقاضی ، برای ایفای نقش علی اعلایی در مجموعه ی «یادآوری» (۱۳۹۲) به کارگردانی حجت الله قاسم زاده اصل ، انتخاب شد و پا به عرصه ی تصویر گذاشت. وی همچنین در فیلم «امروز» (۱۳۹۲) به نقش آفرینی پرداخته است.

وضعیت ازدواج و همسر روزبه حصاری

از وضعیت ازدواج و همسر روزبه حصاری اطلاعاتی در دست نیست.

روزبه حصاری و برادرش میلاد حصاری و دخترش

روزبه حصاری و برادرش میلاد حصاری و دخترش

خلاصه داستان سریال یادآوری

روزبه حصاری از نقش”علی” در سریال یادآوری می گوید روزبه حصاری در سریال تلویزیونی «یادآوری» به کارگردانی حجت قاسم زاده نقش علی را بازی میکند که زندگی اش به دلیل قتل دوستش سینا دستخوش ماجراهای زیادی میشود. او اعدام شده و دوباره به اذن خدا زنده میشود. علی بعد از بازگشت دوباره به زندگی ، روحیاتش تغییر میکند و به گونهای دیگر به زندگی نگاه میکند. به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران ، روزبه حصاری برای نزدیکشدن به نقش علی با این شخصیت زندگی کرده و هر روز با تفکر یک آدم اعدامی از خواب بیدار شده تا بتواند نقش را برای مخاطب باورپذیر کند. با او درباره سریال یادآوری و نقش علی به گفتوگو نشستیم.

روزبه حصاری در سریال یادآوری

روزبه حصاری در سریال یادآوری

سختی های نقش «نقش علی اعلایی»

واقعیت این است سعی کردم ما به ازاهایی را پیدا کنم اما کار سختی بود ، چون این نقش شرایط خاص خودش را داشت. اگر میخواستم با اشخاصی که در این شرایط بودند یا هستند ، بخصوص با آنهایی که میدانستند قرار است اعدام شوند ، گفتگو کنم و از حال و هوای عمومی و حسیشان مطلع شوم ، واقعا انصاف نبود که در حق بندگان خدا این کار را انجام بدهم. طبیعی است پرسیدن چنین سوالاتی آنها را اذیت میکرد.

بنابراین به مطالعه مصاحبه ها و گپ هایی استناد کردم که در اینترنت موجود بود. تعدادی از فیلمهای مربوط به اعدام را هم از طریق اینترنت دیدم. لحظه اعدام علی برایم خیلی مهم بود چون باید آن را برای تماشاگر باورپذیر اجرا میکردم. دیدن این لحظات ، حتی وقتی از طریق تلویزیون آن را تماشا کنیم ، کار سختی است و خیلی به آدم فشار میآید ، چه برسد به اینکه لحظه اعدام را به صورت حضوری ببینیم. در مجموع تا مدتها با این فکر که قرار است اعدام شوم از خواب بیدار میشدم و سر صحنه میرفتم.

رها خدایاری و نیلوفر زوارق و روزبه حصاری

رها خدایاری و نیلوفر زوارق و روزبه حصاری

برایتان سخت نبود هر روز با این فکر از خواب بیدار شوید؟

بله ، خیلی سخت بود. دلیل اینکه این سختی را به جان خریدم به اهدافم در بازیگری برمیگردد. من به عنوان بازیگر راهی را در بازیگری انتخاب میکنم و احتمالا تعدادی هم الگوی خارجی دارم که میدانم فعلا از ما کمی جلوتر هستند. البته خوب است که بدانیم آنها چه میکنند و چگونه به این جایگاه رسیدهاند. در پیگیری این راه گرچه واژهای که میخواهم بگویم تکراری است اما واقعا هنرمندان بحق این جمله را میگویند که ما با نقش زندگی میکنیم و بخشی از وجود ما میشود. در مجموع اجرای نقش علی اعلایی سخت بود. بدون تردید با تفکر یک فرد اعدامی هر روز صبح از خواب بیدارشدن و اینکه تصور کنید این آخرین روزهایی است که خانوادهتان را میبینید و این لحظه و حس را به تماشاگر منتقل کردن ، راحت نیست.

امیدوارم موفق شده باشم ، چون من همه تلاشم را کردم. سعی کردم علی را در درون خودم به وجود آورم ، چون اطمینان داشتم وقتی برای این نقش انتخاب شدم ، حتما چیزهایی در فیزیک ، تواناییهای من و ذهن کارگردان بود که برای این نقش در نظر گرفته شدم. لزومی نبود تغییر خارقالعاده در فیزیکم ایجاد کنم و فقط باید حس این شخصیت را بدرستی به مخاطب منتقل میکردم.

روزبه حصاری در سریال یادآوری

روزبه حصاری در سریال یادآوری

خوابیدن در سردخانه واقعی!

وحشتش را به جان خریدم. ما که معصوم نیستیم. مگر میشود انسان از مرگ نترسد. فضای ناشناخته مرگ ، قبر ، سردخانه و … به دلهره منجر میشود. هر انسانی معمولا یکبار در این فضا قرار میگیرد. خوشحالی من این بود که قبل از مرگ واقعی ، آن را در دنیای خیال و مقابل دوربین تجربه کردم. البته شاید برای نقش دیگری مجبور شوم این صحنه را بار دیگر تجربه کنم. جذابیت حرفه بازیگری تجربه حسهای متفاوت زندگی است. همیشه بهترین نقطهای که بازیگر میتواند بایستد یا قرار بگیردیا جلوی دوربین است یا صحنه تئاتر. البته هر کدام از اینها مقتضیات خاص خودش را دارد. امکان دارد شما جلوی دوربین مجبور شوید در سردخانه کنار جنازهها هم بخوابید. همیشه من به بازیگری فکر میکنم تا به سختی کار. واژه بازیگری همه چیزها را برایم آسان میکند.

عکسهای روزبه حصاری

عکسهای روزبه حصاری

انتخاب از میان 350 نفر

تعدادی از کسانی که برای نقش علی تست دادند از دوستان من بودند و به نظر من همه آنها جوانان بااستعدادی هستند. شاید من از دیدگاه کارگردان به لحاظ چهره ، فیزیک ، بیان و حس و حال برای این نقش مناسبتر بودم. این را میدانم که از جان و دل برای این کار مایه گذاشتم ، بخصوص در ده روز آخر که رقیبها کمتر و سرسختتر شده بودند. همه بچهها حرفهای بودند. در روزهای آخر به این مساله فکر میکردم که اگر برای نقش انتخاب نشوم ، بهدلیل ناتوانایی و تلاش نکردن نیست؛ بلکه با توجه به ذهنیت کارگردان برای نقش مناسب نبودم ، ولی خوشبختانه برای نقش علی انتخاب شدم. برای هر جوان همسن و سال من که کار بازیگری میکند ، اجرای نقش علی یک آرزو و دغدغه است.

روزبه حصاری و فرهاد قائمیان

روزبه حصاری و فرهاد قائمیان

تیپ عجیب روزبه حصاری!

روزبه حصاری در افتتاحیه فیلم مالاریا با لباس عجیب و غریبی در میان عکاسان حاضر شد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنیم لباس آوانگارد جناب حصاری از یک پتوی سربازی ، شلوار جین خاکی و پوتین ها بشدت کهنه و یک تی شرت تاناکورایی تشکیل شده است ، تا ایشان آوانگاردتر از بقیه هنرمندان و مردم ایران به نظر برسند.

تیپ عجیب  روزبه حصاری

تیپ روزبه حصاری در اکران خصوصی مالاریا

روزبه حصاری و همایون ارشادی در فیلم ماهور

روزبه حصاری و همایون ارشادی در فیلم ماهور

روزبه حصاری و پوریا شکیبایی و پریچهر قنبری

روزبه حصاری و پوریا شکیبایی و پریچهر قنبری

روزبه حصاری و نیلوفر کوخانی در سریال «تاریکی شب ،  روشنایی روز»

روزبه حصاری و نیلوفر کوخانی در سریال «تاریکی شب ، روشنایی روز»

roozbeh hesari

roozbeh hesari

لاله اسکندری و روزبه حصاری در اتاق گریم پروژه سینمایی ماهور

لاله اسکندری و روزبه حصاری در اتاق گریم فیلم سینمایی «ماهور»


منابع : ایرناک | روزبه حصاری اینستاگرام/ روزبه حصاری فیسبوک/ صفحه شخصی روزبه حصاری/ روزبه حصاری ویکی پدیا/ روزبه حصاری تلگرام

بازدید : 71,741 بار
روزبه حصاری | بیوگرافی روزبه حصاری و همسرش
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,200